- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Stan
Ahojte, chcu se vás na něco zeptat. Vlastním stan, normální stan pro 4 osoby s tou výhodou, že mám odp. podložku. Vždycky mám v něm věci a spím na sedačce zabalený ve spacáku, klasika. Ale problém je v tom, že mě jedna rybářská stráž nic proti tomu neřekne, ale zase někdo jiný nadává, že i když to nemá podlážku, tak to být u vody nesmí! Jak to teda je? Může být stan u vody?? Když nemá podlážku? Díky
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 5.1.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 19:09:37
Medak:to tady ted bohužel nevyřešíme,chce to větší a větší tlak na svaz.
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:08:33
boilieman - presne tak. Proc bysme nemohli jet na pár dnů k vodě, bivakovat a mít nahozený přes noc? Pokud po nás místo zlstane čistý a uklizený, nepoškozená příroda a ryby zpátky ve vodě, tak bych v tom neviděl vůbec žádnej problém
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:07:52
medak:sam tam nic nezmuzes:))jen dodelam skolu v treboni prijdu ti pomoct:)))
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:06:52
Pvl - Ja se snažím na ten svaz dostat. Ale bylo mi řečeno že dokud nějakej dědák neodejde tak mám smůlu a musím čekat
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:06:49
Medak:no jo ti staří lidi co vidí rybařinu pořád pod stejným ůhlem je jim 60 let na vodu jedou jednou za rok nevidi ze my mladí chceme jezdit na ryby a treba chytat non stop
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:05:29
na slovensku taky funguje v letnich mesicich non stop atd......
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:05:11
boilieman - jj, nebo aspon trochu to omladit. Polovina mladých, polovina starších. Aby to bylo aspoň trochu fer
NCerebro - Profil | So 5.1.2008 19:04:19
Ale je zajímavý že si odsouhlasí lov 24h pokud chceš chytat sumce a můžeš i zavážet. Nj všichni jsou si rovni ale někteří jsou si rovnější.
NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:03:33
Medak - ® """"T;o s těma vašima mladyme je mi lito. Na druhou stranu jsou ti mladi vedení právě těma staršíma - takže co od nich vlastně chceme čekat:-( """""
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:02:56
jsem pro to aby se ti stari lidi obmenili mladyma lidma co o tom neco vedi a maji zajem pro to neco delat
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:59:52
Medak:Zeptáš se jich proč by se něco nemohlo změnit a oni ti odpovědí jak stroj a odkazují se na zákon.Nevím u jakých revírů to bylo,ale někde na moravě je tam napsáno počet úlovku omezen na jednu povolenku-50ks
NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:56:37
mároš - jednou snad jo, hlavně abysme se toho dožili:-D. Jinak u nas na svaze mladi lidi uplně chybí. Věk tak 50let a vic. To s těma vašima mladyme je mi lito. Na druhou stranu jsou ti mladi vedení právě těma staršíma - takže co od nich vlastně chceme čekat:-(
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:53:23
Ta změna jednou přijde,ale aby to nebylo zase moc pozdě,jednou prostě umřít musej.I když u nás se taky angažujou mladší,ale maj zase podobný názory jako ti starší.Takový KSM
NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:51:50
mároš - Je to všechno úplně obráceně. Tohle sem s kámošem taky řešil že by mohli zavést masařsky a sportovní povolenky. Pak by to byla pohoda. Na zákon se vymluví pokaždé. Když sem na jednom rybníku u nás snažil zavést k70, tak mi bylo řečeno že se bude muset žádat o jakousi vyjímku a že to takhle nejde aby si každej dělal nějaký "bonusy". Chápeš to???? Snažíš se zachránit pěkný kapry a oni ti řeknou tohle. Jaky pak bonusy, jen chci aby v našich vodách něco zbylo
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...










