Stan

Ahojte, chcu se vás na něco zeptat. Vlastním stan, normální stan pro 4 osoby s tou výhodou, že mám odp. podložku. Vždycky mám v něm věci a spím na sedačce zabalený ve spacáku, klasika. Ale problém je v tom, že mě jedna rybářská stráž nic proti tomu neřekne, ale zase někdo jiný nadává, že i když to nemá podlážku, tak to být u vody nesmí! Jak to teda je? Může být stan u vody?? Když nemá podlážku? Díky
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 5.1.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nmároš - Profil | So 5.1.2008 19:09:37

Medak:to tady ted bohužel nevyřešíme,chce to větší a větší tlak na svaz.

    NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:09:24

    Medak - ® :o§) dík za odp.

      NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:08:33

      boilieman - presne tak. Proc bysme nemohli jet na pár dnů k vodě, bivakovat a mít nahozený přes noc? Pokud po nás místo zlstane čistý a uklizený, nepoškozená příroda a ryby zpátky ve vodě, tak bych v tom neviděl vůbec žádnej problém

        Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:07:52

        medak:sam tam nic nezmuzes:))jen dodelam skolu v treboni prijdu ti pomoct:)))

          Nmároš - Profil | So 5.1.2008 19:07:27

          To jo slováci a jsou před náma,u nás to je jak za komančů.

            NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:06:52

            Pvl - Ja se snažím na ten svaz dostat. Ale bylo mi řečeno že dokud nějakej dědák neodejde tak mám smůlu a musím čekat

              Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:06:49

              Medak:no jo ti staří lidi co vidí rybařinu pořád pod stejným ůhlem je jim 60 let na vodu jedou jednou za rok nevidi ze my mladí chceme jezdit na ryby a treba chytat non stop

                Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:05:29

                na slovensku taky funguje v letnich mesicich non stop atd......

                  NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:05:11

                  boilieman - jj, nebo aspon trochu to omladit. Polovina mladých, polovina starších. Aby to bylo aspoň trochu fer

                    NCerebro - Profil | So 5.1.2008 19:04:19

                    Ale je zajímavý že si odsouhlasí lov 24h pokud chceš chytat sumce a můžeš i zavážet. Nj všichni jsou si rovni ale někteří jsou si rovnější.

                      NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:03:33

                      Medak - ® """"T;o s těma vašima mladyme je mi lito. Na druhou stranu jsou ti mladi vedení právě těma staršíma - takže co od nich vlastně chceme čekat:-( """""

                        NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:03:21

                        mároš - u nás je to podbně, 40ks kapra za rok. to je šílený

                          Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:02:56

                          jsem pro to aby se ti stari lidi obmenili mladyma lidma co o tom neco vedi a maji zajem pro to neco delat

                            NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:02:21

                            Pvl - upřesni otázku

                              NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:00:34

                              Medak - ® Co proto děláš ty ? Aby se sit. zlepšila ??

                                Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:59:52

                                Medak:Zeptáš se jich proč by se něco nemohlo změnit a oni ti odpovědí jak stroj a odkazují se na zákon.Nevím u jakých revírů to bylo,ale někde na moravě je tam napsáno počet úlovku omezen na jednu povolenku-50ks

                                  NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:56:37

                                  mároš - jednou snad jo, hlavně abysme se toho dožili:-D. Jinak u nas na svaze mladi lidi uplně chybí. Věk tak 50let a vic. To s těma vašima mladyme je mi lito. Na druhou stranu jsou ti mladi vedení právě těma staršíma - takže co od nich vlastně chceme čekat:-(

                                    NFredyn - Profil | So 5.1.2008 18:55:12

                                    Medak- zdarec, jestli vis kdo sem :-))

                                      Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:53:23

                                      Ta změna jednou přijde,ale aby to nebylo zase moc pozdě,jednou prostě umřít musej.I když u nás se taky angažujou mladší,ale maj zase podobný názory jako ti starší.Takový KSM

                                        NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:51:50

                                        mároš - Je to všechno úplně obráceně. Tohle sem s kámošem taky řešil že by mohli zavést masařsky a sportovní povolenky. Pak by to byla pohoda. Na zákon se vymluví pokaždé. Když sem na jednom rybníku u nás snažil zavést k70, tak mi bylo řečeno že se bude muset žádat o jakousi vyjímku a že to takhle nejde aby si každej dělal nějaký "bonusy". Chápeš to???? Snažíš se zachránit pěkný kapry a oni ti řeknou tohle. Jaky pak bonusy, jen chci aby v našich vodách něco zbylo