NTK - Profil | Út 8.1.2008 23:20:22
SAHIB > už se to tu probíralo X krát. Nebuďte lemplové a přečtěte si zákonnou úpravu, kterou si tu každý vytírá rectum, aniž by ji kdy viděl. Podlážka, nebo bez - fámy, kecy, slinty. Seznam se s termíny jako je táboření a ostatními, které jsou skutečně normativně upraveny.
Npajinek - Profil | Út 8.1.2008 22:58:43
Sahib - jasny ze nesmis ani pres den.Nezbyva ti nic jineho akorat plastenka a desnik (paraple). Potkal jsem B..A, kterej me jebal i za desnik s bocnicemi, nakonec odesel s poslednim varovanim,priste atd. Ale vetsina rozumnych si toho ani nevsima pokud nedelas bordel.
Nm.kindl - Profil | Út 8.1.2008 21:36:11
Rybářská stráž může kontrolovat jen to co souvisí s rybolovem...do stanu je jí hovno.Maximálně může zavolat policii že táboříš kde se nesmí atd...ale jinak je to překračování pravomocí...pokud to ovšem není profi stráž na ochranu soukromých přilehlých pozemků.
NSAHIB - Profil | Út 8.1.2008 21:12:51
pajinek,
a to přes den jim to nevadí?když to honěj jen v noci?..tomu tedy nerozumím...
Npajinek - Profil | Po 7.1.2008 22:54:44
Sahip - podle odboru ZP i kdyby si mel jen plachtu nad sebou pres noc, tak uz taboris s kulturou za 5000 kc.Ale co mas stoho ja si taky jezdim pro kulturu akorad jsem ji jeste nenasel.
NSAHIB - Profil | Po 7.1.2008 19:40:45
kuci,
a jak je to tedy s přístřeškem?at s nebo bez podlážky?...
NSAHIB - Profil | Po 7.1.2008 19:40:05
kuci,
to vám nezávidím,my co jsme před 5 lety udělali rámus,že čekáme i 14!!!!dní,od tý doby o moc lepší-v sobotu jsem v 14.00 došel a 14.15 odcházel i s papírama...bezva..
Njurda - Profil | Po 7.1.2008 6:21:01
No taky jsem si to tam byl užít hned 2.1.,3.5 hodiny jsem tam strávil a 2 fronty odstál,mám pocit,že s toho dělaj tradici.Za hranicema koupíš lístek na každé poště.
Npajinek - Profil | Ne 6.1.2008 22:57:16
Stan.s.podlazkou se povazuje za stanovani, bivak bez podlazky je taboreni oboji je jedno a to same. Nesmis stanovat a taborit mimo vyhrazena mista (kempi a podobne). RS nema pravo te postihovat za tyhle dva prestupky, ale muze privolat policajty, kteri to stebou vyresi domluvou a v horsim pripade od 5000 kc. Takhle mi bylo odpovezeno na odboru ZP pri mestskym uradu v Unicove. Presny paragrafi a cislice, kteryma se ohaneli uz nevim.
Olomouc me taky sere , 2 h. fronty na listky za oknem 2 duchodci, kteri by meli sedet doma v papucich u televize. Ne ze stoho bude krmelec pro kormorany, ale dzungle pres kterou se nedostanes ani k vode.
NMuco - Profil | Ne 6.1.2008 21:02:00
chodte na to cez životné prostredie,tam si najdite človeka ktorý je rybár a vie aj zatlačiť cez poslanca.
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 23:19:10
to jo jako kdyz uz i kvuli destniku vyvadi tak nevim co si o tom myslet, je to fakt buzerace, kdyz tam stanujou nerybari tak je RS i ochranar obchazi obloukem
Njurda - Profil | So 5.1.2008 23:07:28
Jen mě štve že si rozdělám přístřešek a je po klidu-aby jsi si stále hlídat záda.
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 23:02:48
jurda- jojo, je to u nas fakt ujety, ale to mi tady nevyresime, je to furt dokola
Njurda - Profil | So 5.1.2008 23:00:27
Fredyn-jak říkáš Olomouc ráj ochranářů a jejich žab a bobrů.Rybáři jsou tu na obtíž ,jen dělat rezervace a z vod krmelce pro Kormorány.
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:37:07
jako myslim si ze kdyby si k te kulicce cichli ze by nam povolili vse jen aby jsme to uz nedelali
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 19:36:11
nejen on, vsichni sou stejni :-)
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:34:49
myslis ze by si treba pan topolanek dal tesinakovo olihen na mocenou 24 h v N- butyricu?:))))
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 19:33:08
boilieman- to nee, to by se jenom ti nenazranci nazrali...
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:31:09
proste to udelame tak vezmem kobry praky krmeni boiliesy a pujdem stavkovat pred snemovnu a ono to pujde a kdyz ne par vysusenych kouli z kobry to spravi:::))))
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:30:26
Cerebro - jj, chvili to trvalo:-) Jinak Topfer chyta ryby. Napad je to zajimavej, ale myslim ze si o tom muzem nechat tak zdat:-)
NCerebro - Profil | So 5.1.2008 19:27:52
Medak: v poho nejsi první kdo ho zmrvil ale bylo zajímavý jak jsi to postupně opravoval :))
All: No a neni nějakej Mrkař na Právnický fakultě? třeba by mohl spracovat bakalářku na téma Nový zákon o rybářství a pak už jí jen podstrčit s kapříkama nějakému poslanci a je to. Každopádně mě teď napdal senátor Tötpher nebo jak se píše ten chytá ryby. A určitě bych mu pak poslal hlas za pár let až se bude znova volit.
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:23:43
Cerebro - to asi jo, myslim ze by se našlo hodně rybářů
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:22:53
Cerebro - Sorry, omlouvam se
NCerebro - Profil | So 5.1.2008 19:19:03
Medak: no tak pokud by se na to složili všichni co chtějí novelu zákona tak by si mohl přijít na slušný peníze. Každopádně pořád píšeš ten můj nick špatně ale postupně se lepšíš :)
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:16:56
Carebro - To spis to podplaceni:-))))
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:16:48
me tady masari akorat vzdycky dojebali
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:16:29
Pvl - to sem rád že v tom nejsem sám
NCerebro - Profil | So 5.1.2008 19:13:58
Medak: no nebo pokud někdo z poslanců či senátorů chytá ryby. tak buď ho podplatíme nebo mu navrhnem novelu zákona o rybářství.
NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:13:13
Medak - ® :o§))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Taky se snažím , taky se nedaří ..:o§(( jsme na tom stejně :o§)
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:12:38
medak:ja ti ho am tady me to neva 376-015-391
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:12:28
Calebro - Až tak:-)))))))))))))))))))
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:12:05
boilieman - jj, to si nevyberes. Chce to čas. Pošli mi na mail tvoje icq
NCerebro - Profil | So 5.1.2008 19:11:23
Větší tlak ve vládě? znáte nějakýho poslance nebo senátora?
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:10:56
Pvl - rádo se stalo:-) Od toho tu přece tenhle server je
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:10:09
medak:to ja taky ne za to muzou ti masaři co ryby prodavaj delaj bordel u vody a neodvazej ho vim jedno u nas na vode co prijede kaprar tak si po sobe aji nekdy po ostatnich odveze bordel neveme ani supinu a jeste dedkum poradi tak nevim proc jsme porad zatracovani tema chytrakama na svazu
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:09:57
boilieman - sme tam jeste se 2 kamosi, tak doufame ze to vyjde:-)
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 19:09:37
Medak:to tady ted bohužel nevyřešíme,chce to větší a větší tlak na svaz.
NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:09:24
Medak - ® :o§) dík za odp.
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:08:33
boilieman - presne tak. Proc bysme nemohli jet na pár dnů k vodě, bivakovat a mít nahozený přes noc? Pokud po nás místo zlstane čistý a uklizený, nepoškozená příroda a ryby zpátky ve vodě, tak bych v tom neviděl vůbec žádnej problém
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:07:52
medak:sam tam nic nezmuzes:))jen dodelam skolu v treboni prijdu ti pomoct:)))
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 19:07:27
To jo slováci a jsou před náma,u nás to je jak za komančů.
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:06:52
Pvl - Ja se snažím na ten svaz dostat. Ale bylo mi řečeno že dokud nějakej dědák neodejde tak mám smůlu a musím čekat
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:06:49
Medak:no jo ti staří lidi co vidí rybařinu pořád pod stejným ůhlem je jim 60 let na vodu jedou jednou za rok nevidi ze my mladí chceme jezdit na ryby a treba chytat non stop
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:05:29
na slovensku taky funguje v letnich mesicich non stop atd......
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:05:11
boilieman - jj, nebo aspon trochu to omladit. Polovina mladých, polovina starších. Aby to bylo aspoň trochu fer
NCerebro - Profil | So 5.1.2008 19:04:19
Ale je zajímavý že si odsouhlasí lov 24h pokud chceš chytat sumce a můžeš i zavážet. Nj všichni jsou si rovni ale někteří jsou si rovnější.
NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:03:33
Medak - ® """"T;o s těma vašima mladyme je mi lito. Na druhou stranu jsou ti mladi vedení právě těma staršíma - takže co od nich vlastně chceme čekat:-( """""
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:03:21
mároš - u nás je to podbně, 40ks kapra za rok. to je šílený
Nboilieman - Profil | So 5.1.2008 19:02:56
jsem pro to aby se ti stari lidi obmenili mladyma lidma co o tom neco vedi a maji zajem pro to neco delat
NMedak - Profil | So 5.1.2008 19:02:21
Pvl - upřesni otázku
NPvl - Profil | So 5.1.2008 19:00:34
Medak - ® Co proto děláš ty ? Aby se sit. zlepšila ??
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:59:52
Medak:Zeptáš se jich proč by se něco nemohlo změnit a oni ti odpovědí jak stroj a odkazují se na zákon.Nevím u jakých revírů to bylo,ale někde na moravě je tam napsáno počet úlovku omezen na jednu povolenku-50ks
NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:56:37
mároš - jednou snad jo, hlavně abysme se toho dožili:-D. Jinak u nas na svaze mladi lidi uplně chybí. Věk tak 50let a vic. To s těma vašima mladyme je mi lito. Na druhou stranu jsou ti mladi vedení právě těma staršíma - takže co od nich vlastně chceme čekat:-(
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 18:55:12
Medak- zdarec, jestli vis kdo sem :-))
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:53:23
Ta změna jednou přijde,ale aby to nebylo zase moc pozdě,jednou prostě umřít musej.I když u nás se taky angažujou mladší,ale maj zase podobný názory jako ti starší.Takový KSM
NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:51:50
mároš - Je to všechno úplně obráceně. Tohle sem s kámošem taky řešil že by mohli zavést masařsky a sportovní povolenky. Pak by to byla pohoda. Na zákon se vymluví pokaždé. Když sem na jednom rybníku u nás snažil zavést k70, tak mi bylo řečeno že se bude muset žádat o jakousi vyjímku a že to takhle nejde aby si každej dělal nějaký "bonusy". Chápeš to???? Snažíš se zachránit pěkný kapry a oni ti řeknou tohle. Jaky pak bonusy, jen chci aby v našich vodách něco zbylo
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 18:51:08
rybarsky rad je celkove zastarali a (aspon pro me) ne moc srozumitelne napsany s dosti chybami v textu, ale o to nejde, tezko prijde nejaka zmena pokud neprijde prvne zmena v podobe noveho ,,osazeni" svazu, proc na jednom konci republiky neco jde a na druhem konci uz zas ne, i snaha se ceni ale snad se nekdy dockame, vrchni mira kapra na nekterych revirech uz zavedena byla coz se ceni ale je to jen minimum z toho co by chtelo trosku pozmenit...
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:45:18
Medak:Když jsem na svaz napsal proč se neuvažuje o limitu na povolenku v počtu ryb,tak mi napsali že je to daný zákonem a vůbec je nezajímá že jiné MO to mají napsané přímo u každého revíru zvlášť.Prej se řídí jenom zákonem....
NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:40:19
mároš - přesně tak. Rybářskej svaz je potreba omladit. Dát tam nějaky perspektivní lidi, kteří budou myslet trošku do budoucna a na mladší rybáře. Ne jen na masaře, pro který je tento řád naprosto vyhovující:-((((
NEda01 - Profil | So 5.1.2008 18:39:13
Eda 01 -o tom zákazu stanování či jinak přespávání u vody.V tom taky hrají dost velkou roly majitelé kempů.To se mně jednou stalo že na mně přiletěli poldové a jeden z ních byl z rovna muj kamoš.Tak jsem se dozvěděl od kama fouká vítr.Jde jim o kšeft .
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:36:20
to máš pravdu,já jsem měl štěstí na PČR,s těma jsem to vyřešil domluvou,no ještě k tý změně RŘ,když jsem si byl pro povolenku a viděl kdo u nás na MO sedí tak to ani nejde,ročníky tak 45 a méně,nic proti starším lidem,ale co je moc,to je moc.Pak se u nás nic neprosadí.
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 18:32:11
fredyn- treba jurda psal ze se to obeslo bez pokuty, i ja sem se zatim setkal s rozumnyma policajtama, nejen na rybach, ono v tom maji prsty vetsinou ochranari, u nas sou ochranari opravdovi magori
NFredyn - Profil | So 5.1.2008 18:24:18
maros- ono je to trosku jinak nez ze sou jak rikas mestaci volove
jurda- bylo to nekde kolem Ol. ??? no je to celkem buzerace tady u nas
Nmároš - Profil | So 5.1.2008 18:20:20
Jurda:měšťáci jsou hlavně volové.....
Njurda - Profil | So 5.1.2008 18:10:06
Čau kluci.Mě loni kontrolovali měšťáci na jedné severomoravské nádrži a po dlouhodobém vymlouvání jsem se dozvěděl,že každý pobyt přes noc u vody nebo kdekoli jinde-v lese atd. je táboření.Obešlo se to bez pokuty,ale fleka jsem musel opustit. a to jsem byl sám v dešníkovém přístřešku.
NMedak - Profil | So 5.1.2008 18:04:23
koci66 - Je tak. Ale proc to nejde zmenit? V jinych zemich to jde, tak proc ne u nas?
Nkoci66 - Profil | So 5.1.2008 17:26:11
Vzdyt jsem to rikal hned na zacatku : Zijeme v Absurdistanu a neni se vubec cemu divit.
Proto hura na ryby a Rybarska straz at nam skoci na hacek .
NMedak - Profil | So 5.1.2008 17:19:18
delkim - paradni historka :-D
Bohuzel to v nasi podminkach ani jinak nejde. Ale je to vsechno postaveny na hlavu. Nerybar u vody muze vsechno, rybar nic:-((((
NCerebro - Profil | So 5.1.2008 17:16:58
delkim jj a takhle to v naší republice funguje každej zákon je jen zákon a jako takový jde obejít :)
Ndelkim - Profil | So 5.1.2008 17:13:10
jedna veselá historka ohledně "těchto pomůcek druhých osob" :)
svého času můj kolega pravidelně sumcařil na Orlíku s Pavlem Tomim :) on chytal a Tomi nádherně "šplouchal" vábničkou tak jak to snad umí jenom on :) neslo se to na kilometry daleko :) trvalo vždy tak max. 15 minut než na udání (zákaz vábení sumců) okamžitě přiburácela RS včetně Policie ČR... kolega pouze potvrdil že sice sumcaří, ale že i jemu to Tomiho mlácení nějakým klacíčkem do vody "vadí", ale že ho nechávám si s klacíčkem hrát... a jelikož Tomi nemá ani rybářský lístek a je tam vlastně jen jako "čumil a doprovod", tak se pánové nakonec zase museli pěkně odporoučet..... :))))))))))))))) nerybáři přece nemůže nikdo zakázat čvachtat se nějakým klacíkem ve vodě :))))))))))
Ndelkim - Profil | So 5.1.2008 17:06:28
pokud je zákaz bivakování či použití přístřešků uvedeno u nějakého z revírů tak pak vám ani povolení majitele pozemku nepomůže... to je stejný jako že nesmíte někde používat člun... ale vedle koupáčí jich mohou mít deset a nikomu to nevadí... v těchto případech mějte s sebou nerybářský doprovod a ten člun ať je "jeho" :)
Nwolfik - Profil | So 5.1.2008 16:48:02
Wright-neutočím v klídku.Neber to jako stěžování.Myslím tím že jakýkoliv zákon platí 24hod.pro každého je to tak?Takže nemůžem postavit bivi ani v poledne.Když se to bere jako stanování.A když se bivi bere jako stanování tak už je jedno jestli máš stan nebo bivi.Myslíš že RS má právo uložit pokutu nebo zápis za stan v době lovu?Jestli ano a bivak bude v době lovu v pořádku tak potom bivi logicky nemůže spadat do stanování a tudíš by musel existovat zákon o bivakování což určitě není.
NMontallbert forever - Profil | So 5.1.2008 16:35:01
Aiwn: stejně ti do stanu spodem vlezou krtci, tak to nemá cenu řešit!!! Smrt krtkům!!!!!!!
Nmacin - Profil | So 5.1.2008 16:22:00
Aiwen - ® Zkus to vysvětlit Renovi a jim podobným:)
NAiwen - Profil | So 5.1.2008 16:19:50
Já si osobně jako myslím, že pokud mám pořádek kolem sebe a dodržuju řád apod., tak by mě tam mohl nechat....