Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:22:47

stan4d >> to je dobře že to nevzdáš bez boje - i když je marný :-)))

    Nstan4d - Profil | Pá 7.11.2008 14:20:48

    Ahoj all tak jak to bere letmo sem kouknul na cup no a asi sem chytil to nejhorší co šlo ale budu se snažit :-)

      NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:20:40

      Jerry_ >> Jasny predelal jsem to :-) uz si to neprectou

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:19:17

        T.O.M CZ >> jen pro info - poláci rozumí češtině ........ a znají MRK ..... :-(

          NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:19:01

          TCorleone >> neni :-)

            NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:17:53

            TCorleone >> Tak pro příště ......... (SZ)kde jsou obr cejni ?

              NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:17:45

              T.O.M CZ >> jsem se tě teď leknul... - tohle není tvůj nick v trophy, že ne - TOMASZ :-)))

                Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:17:44

                TCorleone >> tam by to taky asi nešlo v tomto období a oni jsou ty jeho revíry docela těžký

                  NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:17:17

                  TCorleone - myslis.... :-)

                    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:16:07

                    Jerry_ >> Důležitá informace. To jsem nevěděl. Já myslel, že to jde jen z downloaderu... A může mi někdo říct, proč jsme chytali cejny tam kde jsme je chytali a nešli rovnou na ten revír s těma obr cejnama (teď si nevzpomenu na jméno) ? :-))))))

                      Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:14:26

                      TCorleone >> já taky chytala jenom na jeho s malejma víjímkama a taky mi hodně dali

                        NT.O.M CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:14:21

                        Zdravim

                          NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:13:14

                          Hasanka CZ >> ( 67 ) Hasanka CZ vs alex05_ru ( - )
                          Dneska hraješ pohár proti alexovi. Což máš moc těžké. Sice ještě nezapsal ani rybu, takže nad ním vedeš...ale máš to asi nejtěžší. Je dobrý. Na stránkách trophy klikni nahoře na ten CUP.

                            NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 14:12:29

                            TCorleone >> Většina Fredových revírů je tajná zbraň v trophy - jsou totiž validované a lze je použít když je ANY VENUE, ale na downloaderu je nestáhneš a v oficiálním seznamu rekordů taky nejsou, ale jak jsem psal jsou validované a rekordy jim stále fungují :-)))

                              NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:09:26

                              morana CZ >> staré dobré revíry...Z pohledu trophy se mi teď moc nehodí, že jsem věnoval tolik času Fredovým revírům, ale na druhou stranu bez nich bych uměl asi pěkný kulový.

                                NDejwikk - Profil | Pá 7.11.2008 14:08:45

                                Uz vas stiham, mam kilovyho :)

                                  NHasanka CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:07:29

                                  TCorleone včera jsem tady nebyla nebyl čas a dneska jen na skok, co budu mít těžké, nějaká nová pravidla?

                                    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:05:29

                                    TCorleone >> dobrej nápad ,tam to asi pude je to takové akvárko,už mi to psal i Jerry hlavně aby to sem někdo nenapsal nahlas :-))

                                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 14:01:19

                                      Jerry_ >> sice jsem to ještě nerozluštil, ale myslím si, že bychom měli ziggymu poslat děkovný mail :-)) - To se týká kapra?

                                        NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 14:01:14

                                        TCorleone >> já byl mimo, tak mě nějak uniklo, kde jste trhali ty kapry....