Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 13:59:27

Bertík 007 CZ >> mám pocit že na Oone je to jedno. Tam to berou kapři normálně i za letu :-)) Za pokus by to stálo.
Když se nad tím zamyslím, tak je teď možná škoda, že mnemonik nezvalidoval i tu první Berounku :-)
PS: kdo pamatuje jak jsme někdy převčírem tahali na jednom nejmenovaném revíru cejny a přitom trhali kapry kolem od 12 do 15kg...tak jako základ to je dobrý, ne?

    NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 13:56:28

    TCorleone >> někdo Tě vyslišel a byl dost naivní na zapsání 8lb :-)

    Carp Aquarium Lodge, peg one 2139.832031 8 lb, 5 oz, 11 dr 7 Nov 2008 ziggy 1219975 CURRP[VB]303[X]297[Y]336[NC]59[TW]44227[DAY]7[MON]10[YEAR]108[TE]20.249981[O2]8.109433[DP]104.000000[COV]52.000000

      NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:54:28

      Romlinson CZ >> to je tvůj revír né, myslíš že by to tam šlapalo....

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 13:54:23

        Romlinson CZ >> Rekord tam máš 13+ od Klamera a ten si tam hrál dost dlouho - asi to máš moc těžké na ty 20+ :-)))

          NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:51:31

          doporučuju The Carp Paradise :-)

            NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:50:14

            TCorleone >> tak na ten Outdoorsims one asi zapomeň tam to ukazuje teplotu -4 st

              NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:48:48

              Jerry_ >> to byl, škoda, ale snad ještě popojede

              nemám moc rád když je volitelný revír, člověka to furt láká nekde jinde....co kdyby jinde braly líp a nikde to neprochytá pořádně

                NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 13:47:21

                Romlinson CZ >> Odpoledne bych potřeboval být od toho vláčku lokomotiva :-))

                  NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 13:46:45

                  morana CZ >> Dvacku kapra máš na Outdoorsims one jako nic. Pak na The corner berou na boilie garlic přes dvacet. Ale je pravda, že november jsem nezkoušel...

                    NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 13:44:18

                    Romlinson CZ >> včera byl ten vláček na lepším místě :-)

                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 13:44:12

                      Nebyl nikdo asi tak "chytrý", že by odeslal rekord.....to jsem asi naivní, že.

                        NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:42:49

                        kluci s CeZetkama vytvořili jste tam krásný vláček :-)

                          NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:42:43

                          stala se z toho mrtvá sezona, už 1,5 hod ani tuk

                            Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:42:30

                            Romlinson CZ >> já se na to na chvilku vybodla a zkouším najít revír na zítra

                              NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 13:42:20

                              morana CZ >> no jo, ale ty jsi jiná liga. My, obyčejní smrtelníci se potýkáme s 2-3kg :-))))

                                NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:39:59

                                morana CZ >> a ja si říkal kde máme naší hvězdu a ona mezitím bojuje s kapry.

                                  Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:36:55

                                  já už mám 4,743

                                    NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:36:42

                                    Jerry_ >> jj je to nějaké divné, taky mi to ze začátku bralo a pak jako když utne a dlouho nic, potom hned dva zasebou a teď zase nic. a to mám na jednom prutě furt stejnou nástrahu

                                      NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 13:33:25

                                      TCorleone >> sice neodjel, ale taky nic moc nemá ...... pošlu Ti SZ, to co mám já by Ti zatím stačilo :-)

                                        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 13:32:11

                                        Romlinson CZ >> já konkrétně se nemám nač soustředit ....... čekám 5+ a zatím bez úspěšně :-)
                                        nějak mi ten revír nesedí, nevím co a jak :-( Ráno jsem na první záběr vytáhl kapra 3kg po hodině čekání a pak celé dopoledne nic :-( tak jsem si nachytal ty 2,5+ a už čekám jestli se splete 5+ nebo ne ..........................