Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 13:30:30

Tak Tomasz na chatu bohužel neodjel... Uff. To se budu muset odpoledne snažit.

    NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 13:29:18

    co je že nikdo nepíše, to se tak všichni soustředíte na lov nebo co?

      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 13:11:39

      Hary25 >> /-/ary CZ >> nezoufej. Máš šanci. On má maximálně 7lb nej. To se dá. trošku bych začal riskovat. Sice to bude i o čekání, ale při troše štěstí...Vymyká se pouze ta první trojka...

        NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 12:16:28

        Ikarus CZ - to kdybych věděl tak povím, ale já zatím nevím ani na co jdou.....

          NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 12:08:57

          Bertík 007 CZ >> ahoj Konečně někdo kdo nám řekne kde to ty tři tahaj. Tady zatím nikdo neví

            NBertík 007 CZ - Profil | Pá 7.11.2008 12:01:56

            Zdravím všechny virtuální rybáře, konečně jsem doma a tak jdu nahodit.....samozřejmě zdravím též rybářky...

              NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:54:59

              Hary25 >> /-/ary CZ >> nah 2 dol 1-2 chce to opatrně na sestavě stačí málo a přestane brát to už si musíš vyzkoušet

                N/-/ary CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:52:33

                Ikarus CZ >> a naplno??

                  NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:51:28

                  TCorleone >> hledej tady

                    N/-/ary CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:41:24

                    TCorleone >> 17 lb, 5 oz, 1 dr
                    16 lb, 12 oz, 15 dr
                    15 lb, 13 oz, 8 dr
                    on too má víc !! =D

                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 11:38:50

                      Další expert s kaprama 17lb...Kurńa, na co to chytají...

                        N/-/ary CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:38:42

                        Ikarus CZ >> Carp 1. 584 Kg Fish left the bait spooked
                        Carp 1. 222 Kg Fish left the bait spooked
                        Carp 1. 373 Kg Bait pulled off
                        Carp 939 gr Hook not in fish mouth at time of strike
                        na tu 1. co si říkal jinak tam mám ještě něco ze seed

                          NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:22:09

                          Hary25 >> /-/ary CZ >> právě došel další 3+

                            Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:14:38

                            tak jsem si odskočila na houby a koukám že nic moc

                              N/-/ary CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:14:25

                              Ikarus CZ >> díky ti prubnu to

                                N/-/ary CZ - Profil | Pá 7.11.2008 11:03:40

                                Ikarus CZ >> a naco ?? sz nebo jestli hodíš sem je mi jedno já se ptořebuju dostat na 32 místo

                                  NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 11:01:08

                                  Ikarus CZ >> Specifikuj mu to trošku do SZ - taky nemá dneska lehké :-) Díky

                                    NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 10:58:56

                                    TCorleone >> jak sem psal na ty tři druhy, ted mi došel 1 přes 3, dva mi spadli taky 3+

                                      NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 10:57:42

                                      Jerry_ >> uznávám, že standa a hasanka to budou mít hodně těžké.

                                        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 10:53:08

                                        Stan4d - Tebe je mi líto, to asi nezvládneš ..... :-(