Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 10:52:55

Jerry_ >> třeba pojede dneska na chatu....doufám.
Tento fakt bohužel mění celou mou dnešní koncepci...Chtěl jsem si zachytat jen tak, zkusit něajké nové nástrahy... NA CO VÁM BEROU? :-)))

    NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 10:52:20

    Charlie.1 a Hasanka - no nevím, budete potit krev a i tak to nemusí stačit :-(

      NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 10:52:08

      TCorleone >> máš pravdu mě se taky zdá že ráno před 2 tam byl jiný seznam s jinými hráči?

        NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 10:50:50

        TCorleone >> stává se nám to často :-) asi nás má Spooner rád :-)))

          NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 10:50:14

          TCorleone >> máš co dělat TOMASZ je polák, ale šanci máš není to žádné eso :-)

            NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 10:49:59

            TCorleone >> určitě s moranou rozdavaj kapříky :-)

              NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 10:48:50

              Jerry_ >> kolik to stálo? :-)))

                NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 10:48:05

                TCorleone >> romlinson bude ponechán napospas krvelačné zvěři

                  NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 10:47:38

                  Takže stávající rozlosování je už finální !!! Spooner psal info na fóru, že chybou v původním losování byli pouze divize 1 a 2, nyní jsou tam všichni - a Ti co nejsou automaticky postupují do druhého kola ( jako každý měsíc ) - tímto nám GARTULUJU - Morano :-)))

                  ****************************************************
                  Some may or may not have noticed that only D1 and D2 players were in the original first round draw earlier today.

                  This was an error and a re-draw has now taken place to include D3 players also.

                  Just thought i'd post in case ppl thought they were seeing things.

                  *****************************************************

                    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 10:44:46

                    Ale zase v Cupu nevidím moranu a jerryho - a ti tam byli nalosováni po půlnoci. Nějak tomu nerozumím.
                    Teď jsem našel z našich : Athos CZ,RomlinsonCZ ,Charlie.1,CrullerCZ,Stan4d .CZ ,TCorleone CZ,Hary CZ,Hasanka CZ,Charlie.1 CZ ,Dada.CZ,Romlinson...
                    A především Charlie a Romlinson budou mít docela co dělat, neb jsou tam 2x :-)))

                      NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 10:43:16

                      TCorleone >> Díky za upozornění - CUP prodělává jakési změny :-))) už je tam spousta lidí, kteří tam ráno nebyli - všichni si to zkontrolujte !!!!

                        NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 10:38:20

                        Včera jsem se po 1 h díval na Cup...a nic. Teď jsem právě zjistil, že v poháru dnes jsem... Mám soupeře nějakého Tomasze...

                          NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 10:30:02

                          TCorleone >> to já už to budu mít dávno za sebou, dneska jako každý jiný den jen do 13.00

                            NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 10:24:14

                            Romlinson >> ...už se těším až navečer nahodím.

                              NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 10:21:05

                              TCorleone >> vzal 1.5 rich amino něco mezi max. a min. t18c o7

                                NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 10:16:06

                                Romlinson CZ >> pěkných 6lb..a LUDVACZ dal i sedmičku..Tak jen tak dál.

                                  NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:53:10

                                  TCorleone >> je tam i 20 8

                                    NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:52:10

                                    Teploty jsem už taky našel, já zas po ránu ještě spím a tak nevím kterej je peg 1 Ja zatím zkoušel ten druhej Mě to zatím bralo na Boili V Sm, Russel Living., P. Red Cury

                                      NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:46:37

                                      nejste někdo přízeň, třeba by něco pustili

                                        NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:46:33

                                        Jerry - díky moc za objasnění zase jsem o něco chytřejší :-) dík