Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:56:32

stan4d - ® : ten nikdo je Cruller .-))

    Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 20:54:32

    fána8 CZ >> Já tahám jednoho koi kapra za druhým ale zlatka ani jedna už nám je asi někdo vychytal

      Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:51:47

      stan4d - já jsem bez záběru

        Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 20:47:20

        Fána8:Zaber chlape nějak se propadáš máš štístko že mi tam někdo nasypal kád koi kapru jinak bych tě předjel

          Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:32:43

          Golden orfe 334 gr Fish come off the hook kurv***********

            Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:27:15

            CrullerCZ >> máš taky SZ

              NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:26:08

              tak už mam prvního na co vám nejvíc braly ??

                NAthos CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:24:16

                TCorleone, bury - dík

                  Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:24:03

                  Bury CZ >> bury CZ >> poslala sem ti SZ

                    NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 20:23:30

                    Athos CZ >> F7 a pak enter

                      Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:23:24

                      Athos CZ: F7 : pak to posles ENTER

                        NAthos CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:22:24

                        CrullerCZ - neumim psát na serveru, jak to mám udělat?

                          Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:22:05

                          Morana CZ : prosimte poradila bis mne aspon jak na ti mensi :-) treba10 g :-))

                            NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:11:21

                            už - 88.103.53.54

                              Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:10:20

                              Crulller : de už sever :-)

                                NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 20:10:17

                                Bury CZ >> bury CZ >> No, já jen, že u toho kapra klikáš na CLOSE....a tímhle způsobem toho asi moc nezapíšeš. Dávej LOG.

                                  Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:09:16

                                  TCorleone : Ted se o to snažim :-) .. a zrovna neberou :-))

                                    NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 20:05:01

                                    Bury CZ >> bury CZ >> mám dotaz? Ty si chytáš už na zítřek?

                                      NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:04:49

                                      Ahoj jak to jde bohužel jsem ještě nenahodil ale asi zapnu server půjdete tam někdo??

                                        Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:03:39

                                        No ja mam taky CZ a neberou mi :-))) takže tim to neni :-)