Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nruprd - Profil | Čt 6.11.2008 20:02:31

Jerry : Anglický Bob s CZ, za chvíli budou CZ používat všichni :-D

    Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 20:00:26

    Jerry_ >> ho vyfakujem :-))) vyřiď mu to

      NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:59:47

      Jerry_ >> :-) to se nedivím po dnešní té dnešní hitparádě ve výsledkové listině.
      bury CZ - ®: dobrýýý - jen tak dál.

        NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 19:57:12

        TCorleone >> Bob Poultney si chce dát CZ ke jménu :-) aby mu dneska braly jako nám ............

          Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:57:00

          Sakra uz sem moihl mit 2kg :-)

            NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:56:03

            Bury CZ >> bury CZ >> stačí ve FS nastavit 7 november.
            Posunout datum v PC bys musel jen kdybys tam nechal to date v závorkách. Myslím...

              Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:52:24

              ted prosim o radu, kdyz si chci nachitat ryby, musim si dat datum i v PC nebo jenom ve fs 2

                NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:51:52

                Jerry_ >> to jako sem na MRK ...? Rozumím tam asi jedné a půl větě.

                  NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:48:14

                  morana CZ >> ...tak jsi vítěz
                  down: nechci se vnucovat, ale nemohl bys tam omylem poslat ještě něco na mé konto? :-))))))))

                    Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:45:26

                    TCorleone >> tady s toho mistou do vsechni druhy do 1 kg sotva to dopadne na zem hned tam je lin :-)

                      NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 19:44:59

                      POZOR !!! Angláni už se chtějí stěhovat do CZ :-)))

                      http://z11.invisionfree.com/LBs_Forum/index.php?showtopic=13725

                        Ndownhillbiker - Profil | Čt 6.11.2008 19:44:26

                        TCorleone >> Ahoj, ani nevim, zapoměl jsem si změnit to jméno a už to bylo....:-)

                          Ndownhillbiker - Profil | Čt 6.11.2008 19:43:52

                          Jerry_ >> Ok, díky moc...

                            Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:40:12

                            kdyby to tak byl gold

                              Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:39:50

                              gol pekne 25 sekund pres koncem

                                Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:39:32

                                TCorleone : mne berou docela slusne do 5 minut, ja mam zatim 3 kapri 1,5 kg ted blikam musim dat jenmou sestavu to znas :-)

                                  NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:38:11

                                  Bury CZ >> bury CZ >> tak to mne zajímá... Jak to jde? Co záběry - často, málo, středně.. Jaké ryby se nejlépe čapou?

                                    NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 19:37:03

                                    Downhillbiker >> downhillbiker >> už nic, napíšu zítra Spoonerovi ať to smaže :-)

                                      NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:37:01

                                      Downhillbiker >> downhillbiker >> asi nic. Oni to myslím promáznou. Akorát mi nejde do hlavy jak se ti to povedlo..... :-))

                                        Ndownhillbiker - Profil | Čt 6.11.2008 19:32:40

                                        lidi já jsem idot, zapsal jsem se omylem pod starym jménem, co s tim:-(?