Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 23:08:58

i já to asi zabalím ani se to nehne

    Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 22:59:01

    Tak já už si asi začnu pomalu balit fidlátka zlatky mi nato hážou hnědky tak se pudu prospat

      Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 21:56:16

      fána8 CZ >> To je správný to děláš dobře :-)

        Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:55:24

        stan4d - poslouchám moranu

          Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 21:53:09

          fána8 CZ >> Tak ty už si na 5 kouskách no jak ty to děláš :-)

            Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:51:48

            Ikarus CZ >> Dobrou

              Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 21:50:51

              Ikarus CZ >> Dobrou

                NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:49:52

                končím tak dobrou

                  Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:31:21

                  cup se rozlosuje až zítra? resp. ve 2.00

                    NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:31:19

                    já vůbec nic :-((

                      Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 21:28:08

                      CrullerCZ >> To mi pak dej vědět jestli to byla změna k lepšímu já po dlouhý době zabodoval sice taková brblička ale potěšila

                        NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:24:35

                        já už to změnil :-P

                          Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 21:21:41

                          CrullerCZ >> Jj jen aby ti to k něčemu bylo já zabodoval hned na druhej nához a pak nic nic nic

                            NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:19:00

                            stan4d >> díky za radu pěkný slávisti :-D

                              NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:08:02

                              já chytám jen 99 gramů:-))) na co chytáš ty větší pač nikdo nemá tak malý jako já :-))

                                Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 21:07:24

                                Tak já furt tahám ty červenobilý sičáky (nemyslim slávisty) :-)

                                  Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:03:28

                                  jj jeden žebrák došel ale furt je to málo

                                    Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 21:02:21

                                    CrullerCZ >> Á koukám že si si byl odsypat a Fána8 taky zabodoval

                                      NCrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 21:00:19

                                      stan4d - :-))) ty si chytrej kluk :-D

                                        Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 20:59:04

                                        Bury CZ >> bury CZ >> Ale v tabulce to vidět zatim neni,ledaže si syslí do vezírku aby nemusel běhat s každou zvlášt :-)