Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:31:50

http://www.casopis-rybar.cz/obsah/fotogalerie/105/50/ Až tam dole sem ja doufam ze me nikdy daj do toho casopisu :-)

    Nbury CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:29:24

    Kapřik na zitra :-) snad pudou vetši :-)

      Ndownhillbiker - Profil | Čt 6.11.2008 19:28:52

      Lidi já jsem idiot, já jsem se zapsal ještě se starym jménem, co s tim? díky.

        NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:27:02

        ruprd >> no možná i hadice :-)

          Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 19:26:52

          Charlie1:Škoda mohlo to vypadat zajímavě ještě kdyby se nám podařilo se sešikovat blíž k sobě tak by to vipadalo parádně

            Nruprd - Profil | Čt 6.11.2008 19:26:18

            TCorleone : hadisko :-)))

              NCharlie 1 - Profil | Čt 6.11.2008 19:24:24

              Ahoj stand4d jo rozbalim ale dneska vynecham a jdu skusit zitrek kapri mam na to tri hodiny

                NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:23:29

                ruprd >> pěkné hádě

                  Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 19:22:59

                  Morana:To je otázka času až to bude padat ze stolu tak na něj možná taky dojde :-)

                    NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:22:55

                    stan4d >> já si pamatuji, že jsem toho měl štosy...Jednoho dne jsem udělal řez - a vše vyhodil. Jenže to to tenkrát ještě nikdo moc neuměl a každá informace měla hodnotu zlata :-)

                      Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 19:21:39

                      Charlie1:Ahoj tak šup vybal klacky a honem rozšířit ředy CZ v tabulce

                        Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:21:20

                        stan4d >> hlavně si to nelep na monitor :-)

                          Nruprd - Profil | Čt 6.11.2008 19:20:54

                          další zápis s koncovkou CZ :-)

                            Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 19:20:05

                            TC: ale potom v tom něco najít já to mam popsaný z obouch stran vodorovně kolmo vzhuru nohama prostě kde je místo

                              NCharlie 1 - Profil | Čt 6.11.2008 19:18:32

                              Ahoj vsem.morana neboj se s Bertikem jsme se nesesli,skoda mohli jsme se opit ale on hlida a ja jsem celi den v praci.

                                NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 19:17:20

                                stan4d >> vím, o čem je řeč :-)

                                  Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 19:08:08

                                  Já bych vám přál vidět muj stul já si vše co kdo radí zapisuju takže tu mam tolik papírku že skoro neni vidět klávesnice :-)

                                    NAthos CZ - Profil | Čt 6.11.2008 19:04:48

                                    Ahoj všem,
                                    teď jsem dostal 3 během 10 minut na magot squat kousek před kačenou

                                      Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 18:40:42

                                      Ikarus mam 16 a celou sestavu dost na jemno

                                        NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 18:35:42

                                        stan4d >> chce to trpělivost h18-16 ted došel 900+