Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 18:24:24

Jen aby to nebylo jen takoví nalákání a pak pust

    NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 18:22:28

    stan4d >> tak začátek by docela ušel ...

      Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 18:21:30

      Udělám proto co bude vmích silách :-)

        NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 18:19:17

        stan4d >> Tak vidíš že to jde, tak nás rychle dohnat

          Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 18:18:40

          Ikarus děkuji nesklamal sem hned druhej nához a body zlatka 700+ velké díky

            Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 18:14:52

            Děkuji všem za radu a doufám že co nevidět rozšířím řady cz v trophy budu se nesklamat vaší duvěru ve mně vloženou

              NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 18:11:28

              morana CZ >> škoda těch čtyř co se tam nacpali.

                NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 18:08:53

                stan4d >> máš SZ

                  Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 18:07:48

                  hraje 23 lidí a z toho 10 CZ to je hezký

                    NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 17:58:08

                    morana CZ >> máš SZ

                      Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 17:52:13

                      fána8 CZ >> nejde,jenom koi mi to berou

                        Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 17:46:52

                        morana CZ - jj pošlu a jde ti to ještě?

                          Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 17:44:11

                          fána8 CZ >> pošli tu moji radu stan4d - nejde mi poslat SZ,dík

                            NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 17:40:34

                            papez >> Máš SZ

                              NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 17:40:10

                              Jerry_ >> ahoj

                                Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 17:33:37

                                Jerry: cau

                                  NBlondak - Profil | Čt 6.11.2008 17:31:38

                                  Jerry_ Ahoj

                                    Npapez - Profil | Čt 6.11.2008 17:27:43

                                    stan4d - ® :jj asi jo

                                      Npapez - Profil | Čt 6.11.2008 17:27:23

                                      Jerry: cauvec

                                        NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 17:26:16

                                        papez >> Pro dnešek končím - mějte se tady ..............