Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 17:25:55

Papez:Tady je asi každá rada drahá

    Npapez - Profil | Čt 6.11.2008 17:24:52

    stan4d - ®-Hehe to nejses....Ja jsem na tom take tak a nikdo nechce poradit:(

      Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 17:20:33

      Tááák další z mích neplodných revíru ale jak sem koukal tak v tom nejsem sám

        Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 16:41:45

        TCorleone >> už to nejde,ale ještě je čas

          NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 16:41:02

          Jerry_ >> OK...Tak dneska vynechám.

            NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 16:39:53

            TCorleone >> Hodinu a půl ??? To zkus radši ty kapry :-)

              NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 16:38:32

              morana CZ >> přidej ještě něco... Za ten nápad si vítězství zasloužíš!

                NBlondak - Profil | Čt 6.11.2008 16:35:28

                TCorleone - Tak to jj:-))))

                  Npapez - Profil | Čt 6.11.2008 16:33:26

                  :(

                    NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 16:33:05

                    Blondak >> spíš je v tom fígl :-)

                      NBlondak - Profil | Čt 6.11.2008 16:30:14

                      Je to tak tezky chytit toho orfe ze je zapsano tak malo lidi?

                        Nkerek - Profil | Čt 6.11.2008 16:24:36

                        :) hele fak dik budu to zkoušet az zas napisu

                          Npapez - Profil | Čt 6.11.2008 16:23:23

                          Na co chytate?Ja ani tuk a uz nevim:(plosim:(

                            NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 16:22:13

                            kerek >> děláš to dobře.
                            Lekce číslo 2 : vedle písmene P jsou na klávesnici závorky. Těma určuješ rychlost navíjení. A rozhodně si utáhni brzdu nadoraz. Tj. na klávesnici šipkou dolů! Jinak až ti něco zabere, tahal by jsi to 3/4 hodiny ven z vody.

                              NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 16:19:55

                              Jak dlouho reálně čekáte na záběr...? Já budu mít večer na to tak hodinku a půl...tak jestli to má cenu, nebo se na to mám pro tentokrát vykašlat a zkoušet už ty kapry...
                              Blondak: tak držím palce.

                                Nkerek - Profil | Čt 6.11.2008 16:18:53

                                Uz sem s tim vobjel 2 pegy a nic,nahodil sem,bedynky mam taky zaply zmacknul sem A a čekal nez to dojede k prutu......delam neco spatne nebo nechtej brat?

                                  NBlondak - Profil | Čt 6.11.2008 16:11:21

                                  All - Ahoj tak konecne me jede internet a muzu se zapojit :-)

                                    Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 16:11:03

                                    Jerry_ >> už sem mohla dolovat kapry :-) Jinak mi to taky moc nebere a když tak je to koi

                                      NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 16:10:43

                                      kerek >> zapni si bedýnky, nahoď, zmačkni A a vláčej.

                                        Nkerek - Profil | Čt 6.11.2008 16:07:50

                                        Popíše mi prosím někdo podrobně co mam delat kdyz mam na prute třpitku a chci chytit štiku na tom reviru OS 2 Champlain?