Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 13:25:39

Ikarus CZ >> které máš na mysli?

    NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 13:22:32

    koukám že info stránky o revírech jsou okamžitě nedostupné.

      NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 13:21:18

      Jerry_ >> a proto my nachytáme ty velké :-) Oddychl jsem si, že to není moře...

        NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 13:18:03

        TCorleone >> asi jo, nachytané jsou tam jen malé kusy .................

          NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 13:14:58

          Jerry_ >> to znamená, že budou rozhodovat, myslíš gramy?

            NBertík 007 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 13:13:34

            TCorleone vypadá to jak nějaké zámecké jezírko

              NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 13:12:41

              Ikarus CZ >> podle rekordů to je fakt zase akvárium :-(

                NBertík 007 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 13:12:37

                zítra tam máte kapra asi 11+

                  NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 13:11:45

                  Jerry_ >> je to moře nebo sladko?

                    NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 13:07:50

                    tak co říká někomu něco zítřejší

                      NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 13:07:43

                      Zítřejší revír:

                      http://www.armchairfishing.net/venues/aquarium.zip

                      Zítra je pohár ( CUP ) pokud někdo z Vás nebude nasazen do poháru, nebojte se, protože budete až ve druhém kole - v poslední době většinou nejsou v prvním kole všichni - je to spočítané nějak aby to vyšlo do konce měsíce.......

                      http://www.fishsim.net/cgi-bin/trcup.cgi

                        Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 13:06:50

                        Bertík 007 CZ >> ahoj,si to včera na tý zchůzce přehnal,coooo??? :-)

                          NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 13:06:50

                          Bertík 007 CZ >> přeji brzké uzdravení...

                            NBertík 007 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 13:05:15

                            ahoj všem nebojte , babička chůvička je tady, ale nechytá, nemá čas a taky mě je nějak blbě ,tak se pokouším polehávat, ale s těmi dětmi to moc nejde.....ale jinak to sleduju....na tom trophy jim to pěkně znechucujete....jen tak dál, vyžeňte ty cizáky všechny.....zítra jedu domů, tak pak to snad bude zase lepší...

                              NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 13:04:14

                              fána8 CZ >> v SZ máš nápovědu :-)

                                Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:59:24

                                Ikarus CZ - tak ho pořádně drž ať ti neuteče
                                Jerry_ - teď jsem se díval je to paráda jen aby to vydrželo pokusím se jít za vama ale zatím sama goldenfish

                                  NJerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 12:55:17

                                  fána8 CZ >> Ahoj, podívej se na pořadí a uvidíš :-) ...... ale v globále nic, moc ......

                                    NIkarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:54:51

                                    fána8 CZ >> držím tam amura pod sítí proti cizákům.

                                      Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:52:17

                                      ahoj všichni tak jak to dnes jde?

                                        Nmorana CZ - Profil | Čt 6.11.2008 12:47:41

                                        Ikarus CZ >> no jo ,tak to je jasný :-)