Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Hasanka CZ - Profil | Čt 6.11.2008 15:05:43

Jerry_ díky

    Jerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 15:03:41

    Hasanka CZ >> máš radu v SZ :-)

      Hasanka CZ - Profil | Čt 6.11.2008 14:50:17

      :-( já jen pár prošvihlejch záběrů, 2 malé rybky a jinak nic.Už nevín co zkoušet.

        CrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 14:37:46

        lol první záběr :-))) na hladině a od tý doby ani štouch :-(

          TCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 14:22:01

          down: Tak teď už se nemusíš ostýchat na něco zeptat. Rád ti poradím, vždyť mne znáš... :-))))))))) Vítej v klubu...

            Dejwikk - Profil | Čt 6.11.2008 14:19:04

            Jupí ták první mrňous. Thx to Jerry

              Jerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 14:19:04

              CrullerCZ >> na splávek toho dáš spoustu :-) a těžko je to horší .............

                CaRpRiDeR - Profil | Čt 6.11.2008 14:16:43

                Zdarec na c mam chytat vetsi kapry na berounce....????? chytam na carp dreamy ale sami mensi jen do 10 kilo dikec moc

                  CrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 14:16:34

                  stanad k tomu co jsi psal na SZ na splavek jde dát digimetr i olůvka :-))

                    Dejwikk - Profil | Čt 6.11.2008 14:13:56

                    Ja se pose... Tak po nekolika hodinach prvni : Golden orfe 662 gr Fish dropped bait :))

                      stan4d - Profil | Čt 6.11.2008 14:13:27

                      Petruv zdar všemtak už sem taky přítomen a jdu to prubnout

                        CrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 14:12:21

                        Ted koukám na tabulku tam jsou jenom samý CZtky jak je to možný :-))) gratuluju všem

                          Ikarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 14:10:24

                          Zdravím dalšího člena.

                            CrullerCZ - Profil | Čt 6.11.2008 14:08:58

                            Ahoj jak se máte? Už jsem doma pomalu začnu nahazovat :-))

                              Ikarus CZ - Profil | Čt 6.11.2008 14:06:22

                              Jerry_ >> on mě asi synátor ucpal dráty protože začal stahovat dokonce i MRK mě jde o dost pomaleji načist

                                Jerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 14:01:27

                                Vítám dalšího člena :-) Downhillbiker CZ - AHOJ :-)))

                                  Jerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 13:44:52

                                  Ikarus CZ >> mně to jede OK ...

                                    Jerry_ - Profil | Čt 6.11.2008 13:42:14

                                    fána8 CZ >> trvá to - něco u toho dělej ať ti to utíká :-) a počítej s 20 KOI než bude orfe :-)

                                      fána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 13:41:04

                                      je to divný ale nemám ani ťuk