Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 15:42:01

fána8 CZ >> čti si častějc SZ nebo Ti mám zazvonit u dveří až pojedu za chvilku domů abych Ti to ukázal ? :-)

    Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 15:40:48

    Ikarus CZ - já chytám podle vás ale jdou sami kapři a teď jsem nesekl cejna 3+

      Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 15:40:09

      Ikarus CZ >> tak ten tvůj by mi ještě pomohl

        NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 15:36:19

        zdar tak jsem doma ale mam učení :-((( jinak olga super :-))

          NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 15:36:09

          fána8 CZ >> lepší nápovědu než jsme tady dali již není možné dostat, ale platí i to co psal Jerry že i když to budeme mít stejné tak nemusí brát stejně

            Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 15:32:27

            vy si snad děláte srandu ja mám sami
            Koi Carp 5. 623 Kg Leader line snapped
            Mirror Carp 10. 195 Kg Leader line snapped
            Linear Carp 7. 540 Kg Hook didn't set

              NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 15:31:16

              Tak to sme dva

                N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 15:30:48

                Ikarus CZ >> děkuju a až přijedu z práce vyzkouším
                all čau a ať jdou!!

                  Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 15:30:25

                  Ahoj pani a já si říkal kdo tam lupe ten šrot v kýblích :-)))

                    Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 15:29:24

                    Tak já to hážu na druhou stranu a ted sem upálil minora 10+

                      Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 15:29:10

                      sedím vedle vás :-)

                        NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 15:27:49

                        tady je detail teplo ma být 15/7

                          NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 15:23:35

                          Hary25 >> /-/ary CZ >> chvvilku vydrž nestíhám další 3.7 za chvíli poslu Cas mam 12-13

                            N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 15:22:52

                            stan4d >> si změň čas =D

                              NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 15:21:50

                              stan4d >> máš bod :-))

                                Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 15:20:44

                                No jo TC ale ted už je pul čtvrtý to si mněl napsat dřív :-)))

                                  NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 15:18:58

                                  Chytejte od 9 - tak do 9:30 je nejvíce zaběrů. U těch cejnů hraje podle mne určitou roli i světlo. Tak 20-40 je ideal, myslím. A snažte se :-)
                                  Kdyby měl někdo nějaké info o zítřejším revíru uvítal bych pár základních informací. Nemám zítra prakticky čas, možná až někdy kolem 22h...takže na moc velké koumání nemám nárok.

                                    N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 15:18:32

                                    Ikarus CZ >> to sem nějak nepobral ale detail =D

                                      NIkarus CZ - Profil | St 5.11.2008 15:14:00

                                      fána8 CZ >>
                                      /-/ary CZ>> to co psal TC prvni slova hodnoty a navnadu napsal Jerry. Chodej 3 - 4+. Prave co pisu tak prisel dalsi 3,6.

                                        Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 15:10:32

                                        Mně tam překvapilo to počet zpráv a počet reakcí