Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 15:09:23

stan4d >> klikni jen na méno komu chceš poslat zprávu

    Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 15:03:19

    Sakra ta nová grafika co se zýče zpráv je trošku divoká musim se stim naučit

      NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 15:03:13

      Hary25 >> /-/ary CZ >> to je divné, občas to mezi kaprama vezme, ale už tu vícekrát stalo že někomu to šlo a jinému na úplně stejném nastavení i hodnotách nic .......

        N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 15:01:07

        Jerry_ >> ja neměl jště ani jeden záběr od cejna......

          Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 15:00:49

          já jsem úplně bez záběru

            NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 14:58:54

            stan4d >> fána8 to trefil .............

              Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 14:58:35

              Ted sem mněl záběr 3+ ale nějak se nemužu trefit abych zasek

                Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 14:56:24

                stan4d - a máš na něj nějaký záběr?

                  Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 14:54:54

                  tak muj typ je butter bean

                    Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 14:53:56

                    stan4d - já myslím že fatty spice smal

                      N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 14:53:32

                      stan4d >> já nevim mám tip fatty ??

                        Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 14:50:46

                        Tak nechci vipadat jako apsolutní amatér ale co je podle vás nejznámnější boili?

                          Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 14:30:10

                          ja snad toho cejna nechytna ja chytam na cervi a okuni 1kg

                            N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 14:26:35

                            Jerry_ >> jo jo ale ještš není za co =D

                              NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 14:22:33

                              Hary25 >> /-/ary CZ >> Děkuj jinde - TCorleone je zdroj informací pro TP :-)

                                N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 14:21:10

                                Hary25 >> jo jo

                                  N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 14:19:26

                                  Carp 11. 456 Kg Leader line snapped
                                  ani sem se nerozkoukal a jen prásk =D

                                    N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 14:16:24

                                    Jerry děkuju

                                      NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 14:14:35

                                      Hary25 >> /-/ary CZ >> hledej T15-16 K6 a použij nejznámější boilie v malé verzi :-)

                                        N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 14:11:29

                                        poradími prosím někdo jak na to m TP?? prosím??