Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 14:09:33

TCorleone >> tak si to užij, já budu za chvilku zase končit a pojedu z práce domů :-)))

    NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 14:07:12

    Jerry_ - ®: mně jenom dole. Prostor jsem zkoušel a nic. Ale ono je to vcelku asi jedno. Teď jsem zapsal dalšího 4,3kg...ale to whatifu :-)
    Budu končit jedu do práce. Budu to tady sledovat. Hodně zdaru.

      NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 14:05:09

      TCorleone >> berou ti i dole nebo jen v prostoru ? :-) mně zatím dole nic ............

        Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 14:04:25

        ja uz na to tenshi pool mam koi kapra lina okuna zlateho lina

          NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 14:03:53

          Jen že nekecám :-)

          Linear Carp 8. 990 Kg Fish come off the hook
          Linear Carp 10. 880 Kg Leader line snapped
          Carp 10. 880 Kg Leader line snapped
          Tench 1. 546 Kg Hook didn't set
          Common bream 3. 557 Kg Fish dropped bait
          Koi Carp 7. 211 Kg Fish come off the hook
          Mirror Carp 9. 575 Kg Hook didn't set
          Common bream 3. 012 Kg Fish dropped bait
          Linear Carp 8. 106 Kg Fish come off the hook
          Ghost Carp 3. 736 Kg Hook didn't set

            Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 14:01:25

            aha

              NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:59:47

              Jerry_ - ® : přesně tak...mezi Koiákama. Pěkně.

                NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 13:58:32

                mans - mně taky, tohle bylo mezi nima :-)

                  Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 13:56:13

                  jery kdes ho chtil me na to tensi pool beru jenom koi kapri

                    NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 13:55:15

                    To bude asi cejn, že ? Ten nelítal :-)))

                      NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:52:21

                      Cejna poznáte. Nelítá ze strany na stranu...jde poměrně rovně do podběráku.

                        NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 13:48:33

                        TCorleone >> to je v pohodě, já tam žádné stavidlo nemám :-)))

                          Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 13:47:50

                          stan4d - ahoj já taky přebíhám sem a tam

                            Nstan4d - Profil | St 5.11.2008 13:45:38

                            Ahoj all taj jak vám berou slizáci já udělám nějakou domácí činnost a pudu to taky někam lupnout ale nevim kam když se taky nemužete dohodnout kde to bere nejvíc

                              NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:44:41

                              Jerry_ >> dobře. Tak vlevo, tam u toho stavidla....tak tam to neházej. Hrozně se tam vázne.

                                NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 13:40:55

                                TCorleone >> tak nakopni ( nenápadně :-)

                                  NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:39:39

                                  Jerry_ >> špatně se to selektuje, vím, ale dá se - trochu.

                                    NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 13:36:16

                                    TCorleone >> tak jsi měl přesvědčil abych to taky zkusil - kapři berou celkem pěkně :-)

                                      NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:25:18

                                      mans cz - ®: ty tady ty příspěvky moc nečteš, že jo :-)) SZ

                                        Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 13:23:06

                                        tc kde chytas