Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:22:05

a jako obvykle, když přijdu jak na ty přes 4kg budu muset pomalu končit...

    Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 13:18:36

    Jerry_ - dík TC už mě poslal odkaz mim. níž jsem se dočetl že jsi Brňák já taky

      Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 13:16:38

      ary dik ja sem to tam nemohl najit

        NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:16:14

        Jerry_ - ® ne tak nahlas...Nebo za chvíli přijede zájezdový autobus z PL :-))

          NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 13:14:24

          fána8 CZ >> že by Tenshi pool ? :-)

            Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 13:13:09

            TCorleone - co je to za revír TP dík

              Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 13:10:55

              ary jak se jmenuje ta stranka

                NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 13:10:12

                Vrátil jsem se na TP a hned cejn 4,3 .-)
                Common bream 4. 461 Kg Fish come off the hook.....a tohle :-((((

                  Nmans cz - Profil | St 5.11.2008 13:07:52

                  prosim kde mam stahtnut tento revir Lackfort lakes

                    Nladadar CZ - Profil | St 5.11.2008 13:02:08

                    Zítra bude asi sranda
                    Kew Gardens, fishing for Golden orfe and Grass carp

                      Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 12:59:20

                      já nachytal ráno pak jsem jel na ryby chytl jsem pár malích bolenů a teď se do toho nemůžu dostat

                        NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 12:57:29

                        fána8 CZ - ®:mám ještě hodinku, tak jsem to na tom Cl hodil také. Buď anebo...

                          Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 12:56:50

                          Jerry_ >> taky mi to nejde,jenom včera

                            Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 12:55:46

                            morana CZ - doufejme teď se trápím na clayhole

                              NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 12:54:44

                              morana CZ - no nevím, nevím ..... u mně to teď už pár dní vůbec nejde .................

                                N/-/ary CZ - Profil | St 5.11.2008 12:54:39

                                morana CZ- morano na co chytáš??

                                  Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 12:53:32

                                  fána8 CZ >> bude líp

                                    NJerry_ - Profil | St 5.11.2008 12:50:18

                                    Charlie 1 - vítej v div 1 s novým jménem :-)