Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 12:46:06

morana CZ - to je já jsem spokojenej moje nej. umístění

    Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 12:45:00

    fána8 CZ -to je ale krásný místo

      Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 12:42:20

      morana CZ - včera jsem se snažil tě podpořit ale pak jsem musel na noc a bylo ztoho nakonec 18 místo ale ty sis to pohlídala sama

        Nfána8 CZ - Profil | St 5.11.2008 12:37:59

        ahoj všichni tak jak to dnes jde? já mám 2 z clazhole

          NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 12:37:26

          morana CZ >> už asi běhá :-)) Možná dávají Olgu Šípkovou...

            Nmorana CZ - Profil | St 5.11.2008 12:31:09

            TCorleone >> taky sem se ho chtěla zeptat,byl si rychlejší :-


              NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 12:28:56

              CrullerCZ >> Vy u televize běháte?

                NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 12:28:32

                CrullerCZ >> No jednoho jsem tam chytil na jednu z nejobvyklejších nástrah. Ale jen asi kilo a půl.

                  NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 12:28:27

                  No nic já budu muset pomalu vyrazit na TV asi půjdem běhat :-P

                    NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 12:25:36

                    já tam už jednou chytal a pamatuju si že když sem přišel na nástrahu musel jsem to vypnout :-))

                      NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 12:25:04

                      TC boilie buter bean a luncheon fatty na nic jinýho nejdou :-))

                        NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 12:20:33

                        CrullerCZ >> :-)) Já na Clayhole nečapu. To nemá cenu. Nikdy jsem tam nechytal, takže než bych se prokousal velikostmi a nástrahami, byl by konec. Základ jsem si udělal včera na T.P., teď experimentuji na jiných revírech.

                          NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 12:15:43

                          TC a koukej máknout at do DIV2 nejdu sám :-))))

                            NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 12:13:35

                            TC přesně tak jsem to myslel :-)) největší cejni by měli bejt na clayhole?? nemám pravdu ??

                              Nmilous - Profil | St 5.11.2008 12:12:37

                              Cruller: Tam jsou jenom vééééliký, na stížnost by to bylo, kdyby chytal okolo Pripjati

                                NTCorleone - Profil | St 5.11.2008 12:11:49

                                milous >> to vypadá na revír někde poblíž Černobylu :-)

                                  NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 12:10:08

                                  jj asi ale tam jsou zmutovaný ty by se neměli počítat doufám že tam Jerry napíše ztížnost :-D

                                    Nmilous - Profil | St 5.11.2008 12:08:45

                                    CrullerCZ >> vypadá to že někde na Bajkale, podle koncovky za jménem :-))

                                      NCrullerCZ - Profil | St 5.11.2008 12:06:05

                                      Ahoj, zdravím ze školy jak to jde ?? Koukal jsem na tabulku to by me zajmalo kde alex chytil takový obr cejny ? :-)))

                                        NRomlinson CZ - Profil | St 5.11.2008 11:58:44

                                        Ladadar >> ladadar CZ >> tak to jsme dva a možná se ještě někdo přidá :-)