Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NGreysmen - Profil | St 5.11.2014 20:25:17

Louda >> :-) jen ja jsem za pět a půl. Už teď vim o čtyřech dalších s tebou už je nás šest

    NLouda - Profil | St 5.11.2014 20:16:20

    Greysmen >> když nebude vyhovovat termín tak se dá jiný podle toho se zařídím a přihlásím
    chodí nás pět a půl vejdem se fšude :-)

      NGreysmen - Profil | St 5.11.2014 19:47:43

      Louda >> ty jsi ale rychlej :-) já zatím nadhodil jen termín jestli by vyhovoval musim se domluvit s Romanem jak to na ten termin vypadá s hospodou u školy a taky podle toho kolik nás bude aby jsme se vešli

        NLouda - Profil | St 5.11.2014 11:37:46

        5.12.2014
        Louda+koleno

          Nalda2211 - Profil | Út 4.11.2014 18:29:34

          Greysmen >> clovek te snad muze kousnout néééééééé :-)))

            NGreysmen - Profil | Út 4.11.2014 18:28:30

            alda2211 >> ty jsi asi v jiné dimenzi né :-?

              Nalda2211 - Profil | Út 4.11.2014 18:26:45

              Greysmen >> tak to jedine v 5 rano kdyz to je pondeli abych to potom stihnul do prace :-)))))))))))))))))))

                NGreysmen - Profil | Út 4.11.2014 18:23:55

                Tak co 5.12.2014

                  NLouda - Profil | Út 4.11.2014 9:20:38

                  hlavně ne termín konec listopadu to jsem úplně f píči :-)

                    Nalda2211 - Profil | Út 4.11.2014 7:46:51

                    Greysmen >> 4 zera 4 daiwy na střídačku

                      NGreysmen - Profil | Po 3.11.2014 22:17:59

                      alda2211 >> takže když sis koupil tři navijáky na kolik navijáků chytáš ??? ;-))

                        Nalda2211 - Profil | Po 3.11.2014 22:07:27

                        Greysmen >> u rybare se cislo musi delit 3ma :-)

                          NGreysmen - Profil | Po 3.11.2014 22:02:53

                          alda2211 >> jaký dvě malý piva kdž dvě tal jedině velký. Vono na to koleno se jich do mě moc nevejde i když minule jsem se polepšil jsem jich tam sklopil 6 ;-)

                            Nalda2211 - Profil | Po 3.11.2014 20:28:48

                            Greysmen >> ty tvoje dve male piva :-)))))) na to ti staci oliznout parek

                              NLouda - Profil | Po 3.11.2014 20:28:09

                              pokud jste tento film neviděli doporučuji se podívat těch perel je tam více :-)
                              https://www.youtube.com/watch?v=snpyk7m7IMs

                                Nroce - Profil | Po 3.11.2014 20:17:16

                                Louda >> :-))))

                                  NŠtěpi - Profil | Po 3.11.2014 20:13:58

                                  Louda >> :-))))

                                    NLouda - Profil | Po 3.11.2014 19:55:43

                                    Bomber76 >> ten poměr je dobrý
                                    https://www.youtube.com/watch?v=fti2l5d-_0U

                                      NBomber76 - Profil | Po 3.11.2014 19:44:02

                                      Greysmen >> To si piš. Bez kmínu se to nedá žrát! Ideální kombinace kilo masa, kilo kmínu! :-)

                                        NGreysmen - Profil | Po 3.11.2014 17:26:17

                                        alda2211 >> no koleno by to smozrejmě chtělo do zlatova upečené a samozřejmě na kmíně, nerad piju na lačno ;-)