Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Nalda2211 - Profil | Po 3.11.2014 9:48:54

Greysmen >> ahoj kdyz bude koleno :-)

    NGreysmen - Profil | Ne 2.11.2014 22:37:57

    roce >> hoď termín!!!! já jsem pro všemi 5ti údy

      Nroce - Profil | Ne 2.11.2014 21:49:16

      JOP >> na rybách toho moc není :-(....jen vyjímka

        NJOP - Profil | Ne 2.11.2014 21:39:54

        roce >> Ty toho máš málo na těch rybách? :)

          NStupin - Profil | Ne 2.11.2014 19:58:29

          roce >> Tak urciteeee :)

            Nroce - Profil | Ne 2.11.2014 19:49:27

            Tak cooooooooo půjdem nalejt ?????????

              NVéna S. - Profil | St 5.2.2014 9:17:49

              Dnes konečně zase na netu. Minulý týden jsme se stěhovali, celé pracoviště, od středy jsem byli mimo síť. Nastydl jsem při tom jako pes, bylo mi tak blbě, že jsem musel v pátek u loudiče svoji účast odvolat. Když se na něco hodně těším, tak to obyčejně nevyjde. :-(( Tak snad příště.

                Nroce - Profil | Po 3.2.2014 15:38:05

                Macros >> :-))

                  NMacros - Profil | Ne 2.2.2014 22:12:41

                  roce >> něco jsem tě poslal do mailu .V týdnu něco pošlu přes uschovnu zadara se muže do 300 mega

                    Nroce - Profil | So 1.2.2014 12:10:51

                    alda2211 >> :-)) mně to vůbec neva,ale je to macek

                      Nroce - Profil | So 1.2.2014 12:09:44

                      Krocajda >> no jasně všichni by šli znovu lejt :-)),na ryby se půjde

                        Nalda2211 - Profil | So 1.2.2014 12:08:59

                        roce >> romane promin daval jsem libi a uklepl jsem se a dal nelibi :-(

                          NKrocajda - Profil | So 1.2.2014 12:08:47

                          Dobrej večer,koleno OK,partička taky OK,tak snad se potkáme někdy u vody nebo zase na pivku.

                            Nroce - Profil | So 1.2.2014 12:08:33

                            JOP >> :-)) chce to posedět déle,pak se to vždy rozjede naplno........u vody se pak hned objímáme .-)

                              Nalda2211 - Profil | So 1.2.2014 12:06:46

                              Bomber76 >> mám pro tebe novou přezdívku ,, KMÍNEK"

                                NJOP - Profil | So 1.2.2014 12:03:42

                                Koleno jsem neměl, pivo jsem nemohl ... a přesto se mi tam líbilo. Jsem rád, že jsem vás viděl osobně a příště, až se potkáme u vody, tak se nebudeme nesměle okukovat.
                                Loučim se kratce - Banik, pičo :D

                                  Nroce - Profil | So 1.2.2014 12:00:20

                                  Bomber76 >> o nikom,klidně spi :-)

                                    Nroce - Profil | So 1.2.2014 11:59:58

                                    Greysmen >> jj ferero :-)),ale hlavně,že to baví

                                      NGreysmen - Profil | So 1.2.2014 11:53:35

                                      alda2211 >> voni to tam v Ostravě maj s dálnicema jinak ;-))

                                        NGreysmen - Profil | So 1.2.2014 11:52:31

                                        roce >> to néééé já jen ukazoval jak ho mam mlího