Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Greysmen - Profil | So 1.2.2014 11:50:51

roce >> ;-))) ferero roscher ;-))))

    Bomber76 - Profil | So 1.2.2014 11:46:23

    Dobré ráno ožralci! O kom se tu furt bavíte? :o))) Já tam zas nakecal pitchovin...

      alda2211 - Profil | So 1.2.2014 11:34:59

      Greysmen >> ten byl dobrej hlavně jak vysvětloval 10 dení dálniční známku :-)))))

        roce - Profil | So 1.2.2014 11:34:10

        je třeba podívat na Mirka jaké chytá :-)

          roce - Profil | So 1.2.2014 11:31:45

          :- ))mám vás všechny opilce :-))

            roce - Profil | So 1.2.2014 11:28:44

            Greysmen >> no hlavně při mixování žížal :-))byl moment kdy to kopalo :-))

              Greysmen - Profil | So 1.2.2014 11:24:39

              roce >> toš bylo to gut kdy to zopaknem vemem zas sebou ostravaka s tim je tam sranda

                roce - Profil | So 1.2.2014 11:21:33

                alda2211 >> já sem s kolegou vyrazil krásným krokem okolo nonstopu .-))dorazil sem včas

                  roce - Profil | So 1.2.2014 11:20:34

                  Macros >> no,ale když bylo ACDC,tak už si tam nebyl,byla cesta do pekla .-))

                    Macros - Profil | So 1.2.2014 10:58:26

                    roce >> jinak víš že jsem takovej že nevěřím nikomu ale na to místo jak jsi ukazoval fota zajedu se podívat zajímavé hloubky .

                      alda2211 - Profil | So 1.2.2014 10:51:06

                      Macros >> to jo :-)

                        Macros - Profil | So 1.2.2014 10:49:22

                        alda2211 >> no včera ta porce to byla nálož jen sem lezl Aldo at se daří a klacky nám se ohýbaj.

                          Macros - Profil | So 1.2.2014 10:48:33

                          romčo ani do sz to nejde mě vložit takže jsem tě poslal sz a pak tě něco pošlu možná aj dábelské zvony od ACDC

                            Macros - Profil | So 1.2.2014 10:45:21

                            roce >> hm tak mp3 nejde vložit tady do odkazu .Jsem jen křehká nádoba a to koleno sotva jsemí se dom vlekl .

                              alda2211 - Profil | So 1.2.2014 10:44:21

                              roce >> je pravda že tě stará odvážela na trakaři domu?

                                Macros - Profil | So 1.2.2014 10:44:18

                                roce >> no jo jsem jen křehká nádoba a včera to koleno sotva jsem se vlekl dom .pokusím se sem něco vložit at máš poslech tady staré yes

                                  roce - Profil | So 1.2.2014 10:04:52

                                  Macros >> :-)))ty se s náma loučíš jak v dopise z letního dětského tábora :-))

                                    Macros - Profil | So 1.2.2014 9:55:47

                                    díky všem kolena bašta - zase někdy váš macros

                                      Louda - Profil | Pá 31.1.2014 16:37:24

                                      JOP >> no psal to :-)

                                        JOP - Profil | Pá 31.1.2014 16:26:44

                                        čekám, jestli se mi ozve hombré cuchak, prý tam jeden na chvilku na otočku :)