Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NLouda - Profil | Pá 31.1.2014 16:01:39

hola hola koleno volá :-)

    Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 19:51:26

    Louda >> :-))jako blesk a ráno rys

      NLouda - Profil | Čt 30.1.2014 19:47:26

      samej chabrus :-)

        NJOP - Profil | Čt 30.1.2014 19:29:59

        Greysmen >> to nepřepiješ? O_o

          NGreysmen - Profil | Čt 30.1.2014 19:28:28

          roce >> hlavně když nebudu ležet s kolikou na chýře jako posledně :-(

            NJOP - Profil | Čt 30.1.2014 19:27:37

            roce >> Greysmen - 30.1.2014 19:24:18 >> hehe, vy jste dva léčitelé :D

              Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 19:24:18

              Greysmen >> jj,to je správnej přístup :-)) v nejhorším tě nechám odvézt jako Švejka :-))))))

                NGreysmen - Profil | Čt 30.1.2014 19:24:03

                roce >> :-) :-) si budeš roztahovat hrudní košíček v hospodě

                  Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 19:19:49

                  JOP >> já antibiotika nechci,cítím že mi není zcela dobře a začnu se léčit sám.Čaj citron,Rum,občas polknu Paraleny a jindy Brufíky a taky zatupluji.Časem se stejně doléčím a vycházka s rybářema mně neškodí,aspon budu moc inhalovat nikotin ve větším.

                    NGreysmen - Profil | Čt 30.1.2014 19:19:33

                    JOP >> já dostal antibiotika dneska ale začnu je brát pro jistotu až v sobotu nechat si ujít koleno a pivo tak to teda ne! To ten zánet nosohltanu nebo co to dneska doktorka zaskřehotala že mam bude muset ješte jeden den počkat než si to s nim vyřidim :-)

                      NJOP - Profil | Čt 30.1.2014 18:58:12

                      roce >> No nevím. Pít na antibiotika? To nedám :) Jestli se mi udělá jó dobře, možná se stavím na otočku na kukajdu. Ale nechci nic slibovat - už takhle si přijdu jak slibotechna :D

                        Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 17:54:54

                        Jarda Kučera >> jj,ale ten nejrychlejší :-))

                          Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 17:53:44

                          JOP >> já sem na tom taky bídně,ale nechat si ujít takovou pitku nejde nacpu se práškama a bude......v sobotu ráno jsem jako rys :-))

                            NJarda Kučera - Profil | Čt 30.1.2014 17:52:47

                            roce >> Ba ne Romčo, jak jsem řekl, jsi zkrátka blesk:-)

                              Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 17:45:17

                              cuchak >> je tam nealko,žádnej problém ho říznout rumíkem,dobrá kombinace na chladné období roku,zvlášt při požití ohlásit hned na 158 a záběr tutovej :-)))))

                                Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 17:42:24

                                Louda >> je jasný,že rocebaits nikdo nezná,jenom kapři a to je hklavní :-))),asi zítra přisednu a optám se kolik se dá chytit bělic za hodinu......potřebuji moučky vlastní výroby,to ještě nikdo nemá :-))

                                  Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 17:39:20

                                  Jarda Kučera >> sem starší,tak nejsem tak rychlej jak očekával,ale stejně sem s ním mluvil okolo 17 té a hned mi vše hlásil :-))inu měl by menší trest

                                    Nroce - Profil | Čt 30.1.2014 17:37:27

                                    Kdyby to šlo ,tak všechno řeknu lidový milicím :-)))at si pro vás dojdou :-)))

                                      NLouda - Profil | Čt 30.1.2014 16:35:16

                                      cuchak >> ba jo tůdle mně říkal že několik dní nezabral :-)

                                        Ncuchak - Profil | Čt 30.1.2014 16:19:33

                                        Louda >> Roman.., bez záběru,...a několik dní,...neekzist ...o))