Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Louda - Profil | Čt 30.1.2014 16:14:42

cuchak >> a co má chudák dělat když nemá jízdu několik dní ? no kouká sem a na fejsbůk :-)

    cuchak - Profil | Čt 30.1.2014 16:09:49

    Jarda Kučera >> u rocny zvítězil facebook ...)), chlapec stíhá ffšechno ..

      Jarda Kučera - Profil | Čt 30.1.2014 15:58:32

      cuchak >> Jo ty mladí kluci jsou rychlejší jak blesk, horší je to s námi:-)

        cuchak - Profil | Čt 30.1.2014 15:53:49

        Jarda Kučera >> ahoj, je rychlejší než jsem si myslel ..

          Jarda Kučera - Profil | Čt 30.1.2014 15:43:09

          cuchak >> Už volal????:-)

            cuchak - Profil | Čt 30.1.2014 15:41:40

            Louda >> na koule mu se.u, vždy ho hravě přechytám .., za chvilku bude telefonát ..

              Louda - Profil | Čt 30.1.2014 15:38:25

              cuchak >> a co kdyby ti zaplatil útratu a ještě ti oválel koule ? :-)

                cuchak - Profil | Čt 30.1.2014 15:33:32

                Louda >> tak kofolu a rocna mi ji zaplatí.., to víš, potřebuji prašule na bobule ..

                  Louda - Profil | Čt 30.1.2014 15:30:41

                  cuchak >> myslím že jsem ho měl posledně

                    cuchak - Profil | Čt 30.1.2014 15:29:25

                    já přijdu,mi přijdem, má tam nealko piffčo ..?

                      JOP - Profil | Čt 30.1.2014 15:11:36

                      Nu, já se musím z akce omluvit. Je mi tak bídně, že i v práci jsem si vzal volno a potřebuju se dát do konce týdne dohromady.

                        roce - Profil | Po 27.1.2014 19:45:43

                        bubáci :-))))))))

                          Louda - Profil | Po 27.1.2014 19:44:03

                          roce >> vy tam seďte klidně do odpoledne ale já musím ráno do Prahy na Radu asi se tam o tobě zmíním :-)

                            Jarda Kučera - Profil | Po 27.1.2014 19:43:21

                            roce >> Tak to maso dám za Tebe, neboj nezkazí se:-)

                              roce - Profil | Po 27.1.2014 19:37:30

                              Louda >> i to se nemusíš bát,že bych já a ostatní něco nestihli :-)

                                roce - Profil | Po 27.1.2014 19:36:46

                                Jarda Kučera >> maso !!!! :-)))

                                  Louda - Profil | Po 27.1.2014 19:36:44

                                  Jarda Kučera >> to musí stihnout než přijedu :-)

                                    Jarda Kučera - Profil | Po 27.1.2014 19:35:29

                                    Louda >> To mu nemůžeš udělat, kdo by za něj konzumoval pívooo :-)

                                      Louda - Profil | Po 27.1.2014 19:29:10

                                      Jarda Kučera >> tu dostane roce :-)

                                        Jarda Kučera - Profil | Po 27.1.2014 19:26:49

                                        Louda >> Jedna ruka nic neřeší, vezmi sebou i leukoplast na hubu:-)))