Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NLouda - Profil | Po 27.1.2014 19:19:33

Jarda Kučera >> to není žádná prdel...... :-)

    NJarda Kučera - Profil | Po 27.1.2014 19:15:31

    Louda >> :-)))))))))))

      NLouda - Profil | Po 27.1.2014 19:14:40

      cuchak >> ale no tak.....

        NLouda - Profil | Po 27.1.2014 19:14:06

        roce >> při příchodu vám zavážu jednu ruku za záda aby jste nemohli ukazovat jak velké chytáte :-)

          Ncuchak - Profil | Po 27.1.2014 15:19:47

          roce >> papíry si raději neber, nebo ti je pan Louda sebere ..

            Ncuchak - Profil | Po 27.1.2014 15:17:43

            alda2211 >> dekuji, raději ne ..

              Ncuchak - Profil | Po 27.1.2014 15:15:06

              roce >> nejsme si souzeni ..

                Nroce - Profil | Po 27.1.2014 12:03:04

                Louda >> máme vzít papíry :-)),tolik kaprů co se chytne si ještě neviděl..:-)

                  Nroce - Profil | Po 27.1.2014 12:00:56

                  alda2211 >> že bych vzal s Mirkem nějakej leštič :-))

                    Nroce - Profil | Po 27.1.2014 11:59:13

                    cuchak >> tě bude asi francouzsky líbat :-)),to víš sem tam na něj krátkej a on je dlouhej :-)))

                      Nalda2211 - Profil | Po 27.1.2014 10:49:53

                      cuchak >> budu te premlouvat aby jsi se vratil

                        Ncuchak - Profil | Po 27.1.2014 10:01:17

                        alda2211 >> no,no ...

                          Nalda2211 - Profil | Po 27.1.2014 7:57:06

                          cuchak >> vsak proto tam jedu :-)

                            Ncuchak - Profil | Po 27.1.2014 1:21:15

                            alda2211 >> tak to se tam asi uvidíme ..

                              NGreysmen - Profil | Po 27.1.2014 0:03:14

                              alda2211 >> ;-))

                                Nalda2211 - Profil | Po 27.1.2014 0:02:16

                                Greysmen >> presne pivo nemusim ale kus masa mam rad :-)

                                  NGreysmen - Profil | Ne 26.1.2014 23:56:51

                                  alda2211 >> zkouknout jedno vepřový koleno viď ;-))

                                    Nalda2211 - Profil | Ne 26.1.2014 23:55:45

                                    cuchak >> ja asi taky prijdu na kukacku :-)))

                                      Ncuchak - Profil | Ne 26.1.2014 23:52:38

                                      Greysmen >> tak se ještě domluvíme

                                        NGreysmen - Profil | Ne 26.1.2014 23:31:35

                                        cuchak >> určitě ale stačilo by kdybi jsi dojel na konec ulice co je mulačovka tam mi je dal a odbočil za roh do hospody já bych pak dorazil