Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Ncuchak - Profil | Ne 26.1.2014 23:28:01

Greysmen >> dudeš tam na šestou, domů tě hodim..

    NGreysmen - Profil | Ne 26.1.2014 23:12:51

    cuchak >> jo tak to vem tam já to hodim domu než začnu popíjet mam to za rohem asi 300 metrů

      Ncuchak - Profil | Ne 26.1.2014 23:09:00

      Greysmen >> Miro, můžu ti to přivést tam? Dám si jedno nealko a raději pojedu.

        NGreysmen - Profil | Ne 26.1.2014 22:51:04

        roce >> takže je zamluvena celá hospoda? nebo se zas budem mačkat u jednoho stolu ;-)) ještě myslím přijde asi s Kminkem jeden kámoš

          Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 19:25:15

          alda2211 >> 18

            Nalda2211 - Profil | Ne 26.1.2014 19:24:37

            roce >> kolik lidi je hlaseno

              Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 19:23:20

              alda2211 >> 31.1. Máchova ulice,restaurace U školy,od 18.00

                Nalda2211 - Profil | Ne 26.1.2014 19:20:53

                roce - 26.1.2014 19:19:44 >> kdy a kde........

                  Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 19:19:44

                  alda2211 >> na to pivko dorazíme i kdyby byl :-)

                    Nalda2211 - Profil | Ne 26.1.2014 19:18:07

                    roce >> na co cekat led kolem plzne jeste vsude neni :-))

                      Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 18:47:57

                      Louda >> :-)) naprd pohádka,pak už to šlo :-))

                        NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 18:39:30

                        roce >> hmmmm dobré to bylo :-)

                          Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 15:42:27

                          Louda >> tvl :-)))stejné jako u nás taky se jdu kouknout k televizi pohodlněji

                            NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:40:26

                            roce >> soudružka opustila gauč jdu zaujmout pozici :-)

                              Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 15:39:53

                              Louda >> nevím zda by se mnou tak dlouho laškoval :-))http://www.mojevideo.sk/video/1dd8c/srncek_si_podal​_drevorubaca.html

                                NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:39:32

                                Jarda Kučera >> tak ho objednej a zaplať neboj určitě tam nezůstane :-)

                                  Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 15:39:07

                                  Louda >> no tak podobně jako u nás :-))akorát,že já našel ten sulc a večer dojím řízky a fertig,nic s masem se nevyhodí

                                    Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 15:37:55

                                    Jarda Kučera >> jasný,žádný problém

                                      NJarda Kučera - Profil | Ne 26.1.2014 15:34:31

                                      roce >> :-)To koleno jsme si nedal, jen proto že mám nějaké jednání mimo Plzeň a nevím jestli se na 100% stihneme vrátit:-)

                                        NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:33:20

                                        roce >> k obědu byl řízek s kaší a salátem pak jsem našel v troubě oběd co jsem dělal včera a vypadalo to že ho už nikdo jíst nebude tak jsem ho sežral má se to vyhodit a nebo zkazit ? to kurva ani náhodou :-)