Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:29:36

Louda >> no to je ono po obědě dostanu na maso ještě větší chut :-)

    roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:28:54

    Jarda Kučera >> :-),ted sem slupnul po obědě tak 20 dkg sulcu jen tak bo vypadal moc pěkně a k obědu dva řízky a brambory zústaly.

      Louda - Profil | Ne 26.1.2014 15:27:42

      tak hoši ve dvě jsem se vrátil z Plzně a teď jsem dojedl druhý oběd na dietu seru co na tom že se blbě ohýbám když ono mně to tolika chutná :-)

        Jarda Kučera - Profil | Ne 26.1.2014 15:25:05

        roce >> Také tyto žrací pudy neumím ovládat:-)

          roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:24:16

          Louda >> :-))

            roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:23:48

            Jarda Kučera >> já držím,ale sežeru všechno co má maso :-))

              Jarda Kučera - Profil | Ne 26.1.2014 15:23:35

              Louda >> Dnes bylo chladněji, je leden není se čemu divit:-)

                Louda - Profil | Ne 26.1.2014 15:23:31

                roce >> ty co jsem tam nenasypal jsem raději dal pod bundu aby se nenachladili :-)

                  Jarda Kučera - Profil | Ne 26.1.2014 15:22:18

                  Louda >> Ne nedržím :-)

                    roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:21:52

                    Louda >> :-))kdo by to řekl co? :-))

                      Louda - Profil | Ne 26.1.2014 15:21:02

                      Jarda Kučera >> červy jsem nasadil až u Jendy a ty co jsem dal do krmení normálně zmrzli :-)

                        roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:20:52

                        Louda >> vím a raději sem se opět svalil do pelíšku :-)

                          roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:20:07

                          Jarda Kučera >> ok,už eviduji

                            Louda - Profil | Ne 26.1.2014 15:19:59

                            Jarda Kučera >> držíš dietu ? že ani koleno nedáš a Kuba ho potřebuje jako sůl dyt se schová za bič :-)

                              Jarda Kučera - Profil | Ne 26.1.2014 15:19:43

                              Louda >> Ty jsi naložil červy a jel jsi jim ukázat zimní krajinu, co :-)

                                Louda - Profil | Ne 26.1.2014 15:18:38

                                roce >> takhle to vypadalo v 8 ráno z Přeštic do Plzně

                                  Jarda Kučera - Profil | Ne 26.1.2014 15:18:36

                                  roce >>Ahoj Romane, zřejmě se s Kubou také stavíme.

                                    Louda - Profil | Ne 26.1.2014 15:17:27

                                    Jarda Kučera >> ani se neptej

                                      roce - Profil | Ne 26.1.2014 15:11:26

                                      Louda >> opět zaskočeni

                                        Jarda Kučera - Profil | Ne 26.1.2014 15:10:27

                                        Louda >> Zase je to letos zaskočilo?? :-)