Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 15:01:17

roce >> tam sem jel dnes ráno když oranžoví kokoti neprotáhli :-)

    Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 14:56:13

    Louda >> do pekla:-)

      NLouda - Profil | Ne 26.1.2014 14:15:23

      roce >> a kam se jde v pátek ? :-)

        Nroce - Profil | Ne 26.1.2014 12:17:10

        Tak dneska poslední možnost,večer se udělá počet atd. a v pátek jdem na věc :-)

          Nroce - Profil | Po 20.1.2014 15:35:50

          Stupin >> :-)) si budeme pamatovat a když uslyšíme o nějakejch dírkách,tak se potom na patřičných místech zmíníme :-),ale my,si počkáme a pak udeříme :-))

            NStupin - Profil | Po 20.1.2014 13:54:21

            roce >> Je to tak, ze sem pozvanej a je blby odmitnout. Ma to byt od ctyr hodin, tak kdyz budu mit silu, mozna vas jeste nekde stihnu.

              NŠtěpi - Profil | Po 20.1.2014 13:50:51

              roce >> asi jo :-))

                Nroce - Profil | Po 20.1.2014 13:16:56

                Stupin >> tak jak je to,ženská má přednost před kamarády? :-)))

                  NŠtěpi - Profil | Po 20.1.2014 12:52:34

                  Louda >> jj pravda :-))

                    NLouda - Profil | Po 20.1.2014 12:14:29

                    Greysmen >> svádí to na kamaráda a přitom mu to zakázala přítelkyně :-)

                      NGreysmen - Profil | Ne 19.1.2014 23:50:16

                      Stupin >> zbabělče

                        NStupin - Profil | Pá 17.1.2014 11:07:07

                        Tak ja musim koleno opet zrusit a je ohrozeno i jestli se dostavim :( Znamej naordinoval v pivovaru oslavu 50 :-/

                        JOP - koleno
                        1 x neregistrovanej kolega - koleno
                        Krocajda-koleno
                        Louda - koleno
                        roce - koleno
                        Kanár - koleno
                        Greysmen - koleno ;-))
                        Štěpi- nahoře bez
                        Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))
                        Macros - koleno
                        Čenda bez
                        Véna S. - bez

                          NJOP - Profil | Pá 17.1.2014 10:37:10

                          Véna S. >> to koleno si s tebou klidně rozdělím :) Taky jsem si říkal, že to celý nesežeru.

                            NVéna S. - Profil | Pá 17.1.2014 9:10:58

                            To pivko je v hospůdce U nás? Celé koleno asi nedám, tak s někým na půl. koukal jsem, že tam mají i žebirka, ty asi budou i bez objednávky. Případně si dám něco jiného.

                            Louda: Véno pak se domluvíme.

                            JOP - koleno
                            1 x neregistrovanej kolega - koleno
                            Krocajda-koleno
                            Louda - koleno
                            roce - koleno
                            Kanár - koleno
                            Greysmen - koleno ;-))
                            Štěpi- nahoře bez
                            Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))
                            Stupin-koleno. Tentokrat se pred tim nebudu muset nazrat:)
                            Macros - koleno
                            Čenda bez
                            Véna S. - bez

                              Nroce - Profil | Čt 16.1.2014 19:42:58

                              Greysmen >> no tady ne,ale na Slovanech asi jo....:-))a tady je stále ještě čas :-)

                                NGreysmen - Profil | Čt 16.1.2014 18:46:58

                                roce >> no deset kolen ! to tu ještě nebylo :-)

                                  NJOP - Profil | Čt 16.1.2014 16:30:37

                                  Ač introvertní typ, přijedu se seznámit :) Loudič, počítám tedy s tvým povozem.

                                  JOP - koleno
                                  1 x neregistrovanej kolega - koleno
                                  Krocajda-koleno
                                  Louda - koleno
                                  roce - koleno
                                  Kanár - koleno
                                  Greysmen - koleno ;-))
                                  Štěpi- nahoře bez
                                  Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))
                                  Stupin-koleno. Tentokrat se pred tim nebudu muset nazrat:)
                                  Macros - koleno
                                  Čenda bez

                                    Nroce - Profil | St 15.1.2014 20:25:40

                                    Louda >> :-))nějakej panák tě nerozhodí to je mi jasný,to řídí každej :-)))

                                      NLouda - Profil | St 15.1.2014 20:21:08

                                      roce >> ale já jo

                                        Nroce - Profil | St 15.1.2014 20:19:43

                                        Louda >> :-)))no nevím