Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NLouda - Profil | St 15.1.2014 20:15:24

roce >> budu vypadat jako posledně

    Nroce - Profil | St 15.1.2014 20:12:18

    Louda >> no to nevíš,jak budeš vypadat :-)))

      NLouda - Profil | St 15.1.2014 20:11:15

      Véna S. >> jedu koňmo bo ráno jedu do Prahy na zasedání rady tak tě klidně vezmu

        Nroce - Profil | St 15.1.2014 17:48:11

        Véna S. >> je to zhruba stejné,ale už bez kosti...ale je tam i tuším klobásy,polívka atd.,možná by chlapi věděli více..

          NVéna S. - Profil | St 15.1.2014 13:38:39

          Už dlouho jsem se nebyl na vás podívat. Jak velká jsou tam kolena??? Aby to nebylo jako u Čapína 1kg +. To se nedalo sežrat, byl jsem z něj zalepený ještě tři dny:-))).
          Louda: Véno jedeš tam koňmo, nebo vlakem?

            Nroce - Profil | St 15.1.2014 13:27:24

            Greysmen >> jj super :-))

              NGreysmen - Profil | St 15.1.2014 12:57:27

              1 x neregistrovanej kolega - koleno
              Krocajda-koleno
              Louda - koleno
              roce - koleno
              Kanár - koleno
              Greysmen - koleno ;-))
              Štěpi- nahoře bez
              Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))
              Stupin-koleno. Tentokrat se pred tim nebudu muset nazrat:)
              Macros - koleno
              Čenda bez

                NČenda22 - Profil | Pá 10.1.2014 22:59:31

                Krocajda-koleno
                Louda - koleno
                roce - koleno
                Kanár - koleno
                Greysmen - koleno ;-))
                Štěpi- nahoře bez
                Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))
                Stupin-koleno. Tentokrat se pred tim nebudu muset nazrat:)
                Macros - koleno
                Čenda bez

                  Nroce - Profil | Pá 10.1.2014 11:30:03

                  Greysmen >> :-))

                    NGreysmen - Profil | Čt 9.1.2014 21:24:51

                    roce >> to zacina vypadat ze by si mohl zamluvit celou hospodu aby sme se tam s těma kolenama vedle sebe všichni vešli

                      NMacros - Profil | Čt 9.1.2014 19:45:15

                      Krocajda-koleno
                      Louda - koleno
                      roce - koleno
                      Kanár - koleno
                      Greysmen - koleno ;-))
                      Štěpi- nahoře bez
                      Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))
                      Stupin-koleno. Tentokrat se pred tim nebudu muset nazrat:)
                      Macros - koleno

                        Nroce - Profil | St 8.1.2014 18:52:33

                        Louda >> ale jo :-)

                          NLouda - Profil | St 8.1.2014 10:00:23

                          roce >> ty nedáš pokoj jo ?!?! :-)

                            Nroce - Profil | Út 7.1.2014 22:15:39

                            Krocajda >> kontrolovat musí všichni :-)

                              NKrocajda - Profil | Út 7.1.2014 22:06:31

                              Louda >> Ale pochopils :-D,příště se polepšim.

                                NStupin - Profil | Út 7.1.2014 18:37:52

                                Krocajda-koleno
                                Louda - koleno
                                roce - koleno
                                Kanár - koleno
                                Greysmen - koleno ;-))
                                Štěpi- nahoře bez
                                Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))
                                Stupin-koleno. Tentokrat se pred tim nebudu muset nazrat:)

                                  NGreysmen - Profil | Po 6.1.2014 20:54:18

                                  roce >> sem z nej volaký zmetěný vepřové koleno na kmínu a bez kmínu :-!

                                    Nroce - Profil | Po 6.1.2014 20:14:22

                                    Bomber76 >> :-) vidím

                                      NBomber76 - Profil | Po 6.1.2014 20:09:15

                                      Krocajda-koleno
                                      Louda - koleno
                                      roce - koleno
                                      Kanár - koleno
                                      Greysmen - koleno ;-))
                                      Štěpi- nahoře bez
                                      Bomber76 - koleno bez kmínu :-)))

                                        NLouda - Profil | Po 6.1.2014 16:10:40

                                        Krocajda-koleno
                                        Louda - koleno
                                        roce - koleno
                                        Kanár - koleno
                                        Greysmen - koleno ;-))
                                        Štěpi- nahoře bez