Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NMacros - Profil | Út 27.10.2015 5:05:54

pecene vykostene za me dik

    NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 23:14:44

    Hoši ještě posledni detail pro ty co chtěji koleno chcete pečené celé nebo pečené vykoštěné zítra v11:00 to uzavřu a objednám dle aktuálního seznamu

    Greysmen - koleno
    Stupin - koleno
    Macros - koleno
    Pr3v1tek - koleno
    + Lodník( Lodník bojkotuje internet...)
    Roce
    Kanarek

      NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 20:47:45

      Aktualizace zatim takto:

      Roce
      Kanarek
      Greysmen - koleno
      Stupin - koleno
      Pr3v1tek - koleno
      + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)
      Macros - kolenoim takto:

      Roce
      Kanarek
      Greysmen - koleno
      Stupin - koleno
      Pr3v1tek - koleno
      + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)
      Macros - koleno

        Nroce - Profil | Po 26.10.2015 20:00:24

        Greysmen >> no ja taky to je jasný. ...jen mi napis a radsi bez masa v patek to budu mit do vecera nabite

          NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 18:25:13

          Bomber76 >> ja to věděl😅

            NBomber76 - Profil | Po 26.10.2015 18:17:07

            Greysmen >> S kmínem? To si ho strč do řiti :o)))

              NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 18:15:46

              Bomber76 >> nesežereš já ho budu mít s kmínem 😂

                NBomber76 - Profil | Po 26.10.2015 18:14:16

                Greysmen >> Čau Míro. Já ještě nevím, jestli se ukážu, tak mě hold napiš bez kolena a když dorazím, tak si tam k žrádlu něco objednám. Nebo ti půlku sežeru. Aspoň uděláš něco pro své zdraví, když se aspoň jednou večer nebudeš přežírat k prasknutí :o)))

                  NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 17:40:22

                  Takže zatim takto:

                  Kanarek
                  Greysmen - koleno
                  Stupin - koleno
                  Pr3v1tek - koleno
                  + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)
                  Macros - koleno

                    NMacros - Profil | Po 26.10.2015 16:43:56

                    macros koleno mám špatné připojení takže se hlásím takto ju

                      NPr3v1t3k - Profil | Po 26.10.2015 15:05:38

                      Greysmen >> dneska jeste potvrdim koleno pro lodnika :-)

                        NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 11:50:12

                        Pr3v1t3k >> nemas zac 😊

                          NPr3v1t3k - Profil | Po 26.10.2015 11:31:44

                          Greysmen >> Díky za dopsání :-)

                            NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 11:24:08

                            Pr3v1t3k >>
                            Kanarek
                            Greysmen - koleno
                            Stupin - koleno
                            Pr3v1tek - koleno
                            + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)

                              NPr3v1t3k - Profil | Po 26.10.2015 9:57:31

                              Koleno pro me 1x

                                NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 9:11:32

                                Stupin >>

                                Kanarek
                                Greysmen - koleno
                                Stupin - koleno
                                Pr3v1tek + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)

                                  NStupin - Profil | Po 26.10.2015 9:06:09

                                  Greysmen >>
                                  Koleno
                                  Stupin

                                    NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 9:01:53

                                    Pr3v1t3k >> tak co?

                                      NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 9:00:05

                                      roce >> tak co ?

                                        NGreysmen - Profil | Po 26.10.2015 8:11:26

                                        Stupin - >> tak U Pechtů je to zamluvené v pátek od 18:00 pro cca 10 lidí něco k jídlu tam mívají, ale jelikož je ve středu svátek tak pokud by jsme chtěli třeba kolena (a ty tam dělaj luxusní, buď to v kuse a nebo vykoštěné) tak musím dát vědět ideálně do zítřka.
                                        Bude mít někdo zájem? prosím vyjádřete rychle.

                                        Kanarek
                                        Greysmen (koleno)
                                        Stupin
                                        Pr3v1tek + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)