Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NSNOW - Profil | Po 5.12.2016 20:48:27

:-) ??

    NMacros - Profil | So 31.10.2015 14:32:42

    hm ještě jednou se omlouvám domů jsem dojel kolem 22,15 na lochotín takže na slovany by to bylo asi nastejno no a to už by bylo na závěr.Příště se polepším to koleno mlě jsem chut

      NStupin - Profil | So 31.10.2015 14:09:08

      Pr3v1t3k >> Myslim, ze se to pohodove vydarilo :)

        NPr3v1t3k - Profil | So 31.10.2015 8:12:54

        Mno jedina vec na hovno na akci koleno s pivem je ta ze uz jsem v praci :-( jinac to bylo fajn...

          NGreysmen - Profil | Pá 30.10.2015 15:42:29

          SNOW >> ja myslel,ze te sezraly jesterky zes ses nikde neukázal😃

            NStupin - Profil | Pá 30.10.2015 13:52:36

            šubrt >> Jestli to budou nějaký mega kolena, klidně se rozdělím =)

              NStupin - Profil | Pá 30.10.2015 13:52:02

              SNOW >> Nas*at!! =D

                NSNOW - Profil | Pá 30.10.2015 13:18:36

                Greysmen - koleno
                Stupin - koleno
                Macros - koleno
                Pr3v1tek - koleno
                + Lodník( Lodník bojkotuje internet...)
                Roce
                Kanarek
                Šubrt
                SNOW- koleno zajisté nekomu zbude.. :-D Prichod po 8

                  NGreysmen - Profil | Čt 29.10.2015 18:25:35

                  šubrt >> neco tam urcite maj třeba pikantní vepřové nudličky

                    Nšubrt - Profil | Čt 29.10.2015 17:12:49

                    Tak dorazím taky. Už aspoň tuším klávesnici :) Koukám, že objednávku sem prošvihl, tak snad budou mít něco dobrého na místě.

                    Greysmen - koleno
                    Stupin - koleno
                    Macros - koleno
                    Pr3v1tek - koleno
                    + Lodník( Lodník bojkotuje internet...)
                    Roce
                    Kanarek
                    Šubrt

                      NPr3v1t3k - Profil | Čt 29.10.2015 10:42:56

                      Já už se těšim...budu sice utahanej ale mam žízeň jako prase!

                        NMacros - Profil | St 28.10.2015 11:52:12

                        jo romčo srandičky jo žuby jsou žuby

                          Nroce - Profil | St 28.10.2015 11:37:28

                          Macros >> to bych ale musel nekam dojít samotnemu mi to jde pomalu:'(

                            NMacros - Profil | St 28.10.2015 9:27:07

                            roce - 27.10.20 15 19:31:21 >> jak hecuji ,, vždyt je to bžunda akorát žuby bžunda není .No až Tě vytrhají spodní patro tak uvidíš zač je toho loket

                              Nroce - Profil | Út 27.10.2015 19:31:21

                              Macros >> ty to musíš hecovat všude :-D Já jen běžím okolo

                                NGreysmen - Profil | Út 27.10.2015 16:51:34

                                tak objednáno dle posledního zápisu
                                v Pátek u Pechtů od 18:00 hod je zarezervovano 10 míst a pečená kolena dle požadavku 4ks už se nemůžu dočkat :-)


                                Greysmen - koleno
                                Stupin - koleno
                                Macros - koleno
                                Pr3v1tek - koleno
                                + Lodník( Lodník bojkotuje internet...)
                                Roce
                                Kanarek

                                  NMacros - Profil | Út 27.10.2015 13:00:35

                                  haha a loni jsen mel zuby no jo vse s bastime akorat me zacli vrtat piloty uvidim jak to budu stihat kluciiiiiiiiiiiii jak rikaval mirecek z basniku ...

                                    NGreysmen - Profil | Út 27.10.2015 10:38:11

                                    Stupin >> nebudem to kmplikovat kolena budou vsechna v kuse, Macros promine a zvladnul to loni s horečkou tak ho letos zvládne taky s kostí.

                                      NStupin - Profil | Út 27.10.2015 8:48:59

                                      Greysmen >>
                                      Greysmen - koleno
                                      Stupin - koleno celá flákota
                                      Macros - koleno vykoštěná flákota
                                      Pr3v1tek - koleno
                                      + Lodník( Lodník bojkotuje internet...)
                                      Roce
                                      Kanarek

                                        NPr3v1t3k - Profil | Út 27.10.2015 6:47:49

                                        Ja muzu s kosti :-