Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NMacros - Profil | Ne 25.10.2015 8:23:34

nevím jak budu časově přijdu se určo jen kouknout .Byl jsem na stojáku ryba nešla jen dravci lovili tak šla jedna 60 dom se mnou

    Nroce - Profil | So 24.10.2015 20:11:34

    Stupin >> jj :-D

      NStupin - Profil | So 24.10.2015 19:32:11

      roce >> Potrebujes si vylejt kedlubnu? :)

        Nroce - Profil | So 24.10.2015 18:28:39

        A ještě bokem ....:-D tady je teda signál bych se z toho zblaznil už aby se šlo na pivo

          Nroce - Profil | So 24.10.2015 18:25:53

          Pr3v1t3k >> ja jdu taky :-D nebo mi z těch ryb už jebne

            NGreysmen - Profil | Pá 23.10.2015 14:38:41

            Stupin - >> zítra se dozvím jestli budou mít volno a jestli budeme chtít obědnat něco třeba kolena tak by prý bylo dobré dát vědět tak do středy jsem v práci s klukem co se s nim zná

              Nkanarek - Profil | Pá 23.10.2015 13:22:22

              Pr3v1t3k >> 30.10. U Pechtu, rekneme 18:00 hodin
              Kanarek
              Greysmen
              Stupin
              Pr3v1tek + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)

                Nšubrt - Profil | Pá 23.10.2015 12:37:42

                Greysmen >> Přiznám se bez mučení, že jsem jeden z nich. Moje účast je zatím s otazníkem. Uvidíme jestli se uvidí :)

                  NŠtěpi - Profil | Čt 22.10.2015 23:14:32

                  jsem v práci :-((

                    NPr3v1t3k - Profil | St 21.10.2015 11:33:34

                    Nutykrévo...to teda jo :-D a nejni to jedno? Tak jako tak jde o pivko, kus zradla a predhaneni v tom kdo umi lip lhat o ulovcich :-)

                      NGreysmen - Profil | St 21.10.2015 11:04:27

                      Pr3v1t3k >> tý jo 4 už jsou dav :-)

                        NPr3v1t3k - Profil | St 21.10.2015 10:24:02

                        30.10. U Pechtu, rekneme 18:00 hodin
                        Greysmen
                        Stupin
                        Pr3v1tek + Lodník ( Lodník bojkotuje internet...)

                          NGreysmen - Profil | St 21.10.2015 8:09:10

                          Stupin >> na to že hlasovalo 6 lidí tak se nějak zapomínaj napsat :-(

                            NGreysmen - Profil | Út 20.10.2015 20:41:44

                            Stupin >> no to je nadělení možnå se jim nechce na pivo a pujdou na ryby

                              NStupin - Profil | Út 20.10.2015 19:44:16

                              Greysmen >> No zatim sme dva, nikdo se nehlasi :)

                                NGreysmen - Profil | Po 19.10.2015 22:23:05

                                Zejtra zjistim jestli tam budou mít volno

                                  NStupin - Profil | Po 19.10.2015 22:01:54

                                  5 uz je dost :)

                                  30.10. U Pechtu, rekneme 18:00 hodin
                                  Greysmen
                                  Stupin

                                    NStupin - Profil | Po 19.10.2015 21:58:39

                                    šubrt >> Budeme dohlizet na pitny rezim za tebe :)

                                      Nšubrt - Profil | Po 19.10.2015 20:41:35

                                      Já jen doufám, že už nebudu v pátek potřebovat slepeckou hůl. Jdu na operaci očí v pondělí, tak snad už něco uvidím :)

                                        NStupin - Profil | Po 19.10.2015 13:05:06

                                        Greysmen >> Vydrž vydrž, až se nám alespoň trošku potvrdí anketa...zatím je to jednoznačné.=)