Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NPr3v1t3k - Profil | Po 19.10.2015 12:51:44

Pr3v1t3k - Kus masa a pivo

    NGreysmen - Profil | Po 19.10.2015 12:39:19

    Stupin - >> tak honem zapisovat jména, kdo půjde, abych mohl zjistit jestli budou mít u Pechtů volno a hlavně pro kolik lidí. Zkopírovat seznam a připsat se


    Greysmen

      NPr3v1t3k - Profil | Po 19.10.2015 8:40:06

      Hele na senco bych se vyprd a klidne sel k pechtum! Tam je to i kus k vode, vypil jsem tam uz i docela dost piva a vzdycky spokojenost!

        Nšubrt - Profil | Po 19.10.2015 8:12:52

        Greysmen >> Včera sem šel kolem, když sem byl vláčet na Radbuze. Pokud máto někdo dobrý zkušenosti, proč ne :)

          NGreysmen - Profil | Po 19.10.2015 7:47:52

          Stupin >> tak ješte jednou co u Pechtů ? V dodlevcich u řeky

            NStupin - Profil | Po 19.10.2015 7:22:29

            Termín je jasný - 30.10. - teď ještě kde!

              NStupin - Profil | Ne 18.10.2015 19:25:15

              Štěpi >> No fotbalek, jak jinak :-)

                NŠtěpi - Profil | Ne 18.10.2015 13:38:33

                Stupin >> se nerozčiluj a radši mi řekni co si dělal, že si se při tom sportu tak zničil :-))

                  Nalda2211 - Profil | So 17.10.2015 22:29:16

                  Greysmen >> nonono a co to je ta navigace?ps.mam to kousek po D5 budu muset koupit dalnicni znamku 10 denni a procvaknout jeden den

                    NGreysmen - Profil | So 17.10.2015 22:23:24

                    alda2211 >> plzenaci ví a tobe to radsi napisu do navigace protoženez by jsi to pocopil tak bych byl v důchodu

                      Nalda2211 - Profil | So 17.10.2015 22:10:54

                      Greysmen >> tam je to super kde to je?

                        NGreysmen - Profil | So 17.10.2015 21:23:07

                        Stupin - >> co u Pechtů

                          Nzasenic - Profil | So 17.10.2015 8:11:30

                          Jo znam hrajem spolu nohejbal.

                            NLádin - Profil | So 17.10.2015 0:42:07

                            zasenic >> znáš Martina Klokana?

                              NStupin - Profil | Pá 16.10.2015 21:43:13

                              JOP >> Neber to hystericky =)))) Proste zadnej problem v tom nikdy nebyl ;-) A je jasny, ze kdyz to nejde MHD, je to veeelkej problem =)

                                NJOP - Profil | Pá 16.10.2015 21:11:55

                                Stupin >> Proč ta hysterická reakce? Byl jsem dvakrát, i jsme spolu kecali :D

                                  NKrocajda - Profil | Pá 16.10.2015 20:18:32

                                  Stupin >> jo myslím :-D

                                    NStupin - Profil | Pá 16.10.2015 19:59:46

                                    Krocajda >> Myslis Malesice? =)

                                      NKrocajda - Profil | Pá 16.10.2015 19:46:03

                                      Mám jeden tip Malešice hospoda pod farou v dosahu MHD,ředitel je mrkař a výborně udí🐖

                                        NStupin - Profil | Pá 16.10.2015 19:27:17

                                        JOP >> Dekuji za vecnou poznamku. Nicmene v nadpisu otazky stoji: "PLZEŇÁCÍÍÍÍÍ" - jen se snažím něco zorganizovat. Nikdo Te nenuti do Plzne jezdit. Muzu se zeptat, kolikrat jsi s nami vlastne byl? Nebo zkousel jsi sam neco zorganizovat? Jezdi i kluci např. z Prestic a nebyli jen jednou, byli vicekrat a nikdy s tim problem nemeli. A my naopak byli radi, ze se k nam nekdo pripojil a to plati pro kohokoliv a vzdy. Proto prosim, zda by ses Ty a i pripadne ostatni mohli takovych komentaru zdrzet? Jak jsem jiz rekl, mam jen snahu zorganizovat, abychom se sesli. Neber nic spatne, ale tahle otazka byla zalozena za nejakym ucelem a k tomu take bude slouzit. Pokud se k nam nechces pripojit, samozrejme nemusis ;-)