Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

JOP - Profil | Pá 16.10.2015 18:57:13

Stupin >> Klasika. Tenhle argument jsem slýchával i v práci, když jsem dělal v Plzni a vymýšlela se chlastačka. Jak by musel plzeňák vytáhnout paty z toho jejich prdelákova (nedej bože ještě jet autem), tak se odmítl akce zúčastnit

    Stupin - Profil | Pá 16.10.2015 18:50:10

    Tam to bude pro Plzensky na prd s dopravou... Me ted napadlo U Kata na Slovanech, byl by nekdo proti?

      zasenic - Profil | Pá 16.10.2015 17:46:26

      Stupin >> Vodokrty a domluvim hudbu.muzem mit celej sal.

        Stupin - Profil | Pá 16.10.2015 17:30:04

        Tak stale cekam na navrhy na tu knajpu?! =)

          Stupin - Profil | St 7.10.2015 20:32:03

          Dejte navrhy, dam anketu ;-)

            Greysmen - Profil | St 7.10.2015 20:23:49

            Bomber76 >> u udržiš v zubech tenisák?

              Bomber76 - Profil | St 7.10.2015 20:03:11

              Greysmen >> Vezmeš auto, já se ožeru a odvezeš mě domů :o)))

                Pr3v1t3k - Profil | St 7.10.2015 19:59:10

                Greysmen >> na sencu u fotbalovyho hriste. Otevira jen na fotbaly a na domluveny akce...a nynejsi majitel je ok a jako reznik dava k dibru basty jako krava!

                  Greysmen - Profil | St 7.10.2015 19:56:43

                  Pr3v1t3k >> co tone za hospodu a kde to přesně je?

                    Pr3v1t3k - Profil | St 7.10.2015 19:03:39

                    Kamarad ma hospodu na sencu...je to reznik a umi..je to jen napad ale meli bychom to pro sebe...kdyztak na nej dam kontakt...ale pujdu rad kamkoliv kde bude pivo a kus masa a tichy blazni!

                      Greysmen - Profil | Út 6.10.2015 20:52:56

                      roce >> ja taky ale kam :-(

                        roce - Profil | Út 6.10.2015 20:29:38

                        No já jdu vo tom ani potom

                          Greysmen - Profil | Po 5.10.2015 18:50:09

                          Bomber76 >> jo tam to bylo taky dobrý

                            Bomber76 - Profil | Po 5.10.2015 18:42:22

                            A už nevím, jak je to dávno, ale v salónu na Doubravce to bylo fajn.

                              Bomber76 - Profil | Po 5.10.2015 18:37:50

                              Tak kde se půjde a kdy? Loni jsem nebyl, tak to musím letos napravit. Ať to ale není nějaký pajzl a musí tam mít koleno bez kmínu :o)))

                                Pr3v1t3k - Profil | Čt 1.10.2015 6:28:37

                                Greysmen >> to ne ze by to nebolelo vubec, ale tou dobou jsem mel v cerstve operovanym zapesti nekolik dratu, ktery ho drzely pohromade takze jsem vnimal spis to, nez to oko :-D kazdopadne kdyz jsem se dal dokupy prisel jsem si jako po valce :-D

                                  Greysmen - Profil | St 30.9.2015 19:50:11

                                  Pr3v1t3k >> ne ze bych byl nejakej cimprlich ale když jsem mrknul tak jak když mi prejedou oči smirkovým papírem

                                    Pr3v1t3k - Profil | St 30.9.2015 13:46:33

                                    Greysmen >> Jojo. Bolestivý to zrovna nejni ale vypadá to jako kdyby člověk svářel bez brejlí :-D

                                      Greysmen - Profil | St 30.9.2015 11:22:00

                                      Pr3v1t3k >> zánět spojivek je sviňa já ho léčil v květnu na rybach dva dni z týdne to stálo za houno pak už se to dalo ale vypadal jsem jak angorák :-)

                                        Pr3v1t3k - Profil | St 30.9.2015 9:39:16

                                        Greysmen >> v Říjnu mi to vychází na Itálii a návrat 28 , takže okej :-) a místo do Belgie a na pivo jsem vlóni hasil zánět spojivek :-D já bych teda jako šel....