Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

Greysmen - Profil | Út 29.9.2015 19:33:51

Pr3v1t3k >> hlavně, abys zas nemusel pracovně do Belgie nebo někam jinam

    Pr3v1t3k - Profil | Út 29.9.2015 11:24:53

    Já vloni marodil a letos bych se prolil!

      JOP - Profil | Po 28.9.2015 22:11:24

      Mno, uvidím. Posledně to bylo fajn :)

        Macros - Profil | Po 28.9.2015 19:38:04

        30.10 počítej se mnou Lada

          roce - Profil | Po 28.9.2015 19:24:21

          Stupin >> výčepní a jedna co tam obcas zajde a rozjizdelo to nejake vyfetlo s přehrady ktera šla okolo

            Stupin - Profil | Po 28.9.2015 19:22:31

            Zatim nas tam bude pet :)))

              Stupin - Profil | Po 28.9.2015 19:21:56

              roce >> Doufam zes nebyl do naha ty :-D

                roce - Profil | Po 28.9.2015 18:57:25

                Stupin >> nedavno jsem tam byl na pivku a bylo tam lesby show a konec byl do naha :-D nevim kdo to ma teď. Tak mozna budem muset jinam....

                  Stupin - Profil | Po 21.9.2015 19:09:29

                  šubrt >> Kde, to se uvidi...ale urcite v Plzni. Naposledy jsme byli na Borech u koleji, nevim ted presne jmeno, ale luxus peceny koleno a pivo vyborny :)

                    šubrt - Profil | Ne 20.9.2015 22:37:32

                    Stupin >> Pokud mi vyjde termín rád bych se přidal. Kde plánujete sraz?

                      Greysmen - Profil | Ne 20.9.2015 22:34:36

                      JJ s pečenym kolenem nemam nejmensi problém horši je to s vlastnima kolenama,začinam bejt abonent na umělý :-(

                        Stupin - Profil | Ne 20.9.2015 22:12:04

                        Greysmen >> Treba jako posledne a k tomu luxusni koleno a ty ho zase cely sezeres!!! Nebo taky uplne jinam :)

                          Greysmen - Profil | Ne 20.9.2015 21:55:00

                          Stupin >> a kam?

                            Stupin - Profil | Ne 20.9.2015 21:45:54

                            Tak hlasujte smradi :)

                              roce - Profil | Ne 20.9.2015 20:27:47

                              Stupin >> za mne tak akorat :-)

                                Stupin - Profil | Ne 20.9.2015 19:05:08

                                Nedame neco? Nebo je jeste brzy? :)

                                  Macros - Profil | So 6.12.2014 7:58:07

                                  Děkuji za posezení omlouvám se měl jsem zimnici a večer doma teplota přes 38 . Takže jsem se dlouho nezdržel .Děkuji a včeci mějte se fajn

                                    Louda - Profil | Út 2.12.2014 21:11:39

                                    JOP >> jedu autem ale prijdu z prace a tak pojedu v19 hod.

                                      kanarek - Profil | Út 2.12.2014 17:54:24

                                      roce >> mě je to jedno já přijedu po sedmé

                                        roce - Profil | Út 2.12.2014 17:35:21

                                        JOP >> ale pozor Vena je držák neztraci se nikdy brzo.