stocky rybnik

zdravim znalce tohoto rybniku. rad bych se dozvedel nejake info o teto vode.. napriklad hloubku ,relief dna, u ktere chatky je lepsi chytat apod. take uspesne boilie a montaze... pristi rok se tam chystam na cely tyden v srpnu.. kazdy ma svuj prostor na vyjadreni a nechci tu zadne dohady.. diky
Autor diskuse: pjarmil - Profil , 18.11.2007 kaprařina - revíry, cestování

jitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:18:05

uz sem jak luhi uz sem se vtom zakopal poslal sem stejnou fotku to jsem ale jitrnice))))))))))))))))))))))))))

    jitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:17:14

    luhi a na co to tam bere at vim co mam vzit sebou

      jitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:14:32

      jo jo na kastan to jezdilo ale to uz sou jen vzpominky nikde jinde nejezdil musis ho poradne ponosit vyrvat a pak zazijez jizdu smti

        kapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:14:10

        luhi a jak to daleko hazes a na jakou chytas montaz,jak dlouhy davas navazec a jak velky hacek, a jak poznas ze je cas zaseknout

          jitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:13:09

          a jeste na poradne proschlej kastan z prdele ale musel na nem bejt chlup jinac nuda

            jitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:09:38

            luhi kulicky z nosu taky to jezdilo ja jsem hotovej ty tam jezdis a pak se ptads ja se zblaznim

              kapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:01:46

              mrazena patentka

                jitrnice - Profil | St 21.11.2007 19:58:06

                na zizalu))))))))))))))))))))))))))

                  Luhi - Profil | St 21.11.2007 19:43:24

                  Na co ste tam ty kapry chytali já tam většinou jezdím na scopex nebo olihen

                    pjarmil - Profil | St 21.11.2007 15:38:23

                    jj koukam na nej.. celej ja..:)))

                      jitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:34:53

                      kapri riek karlos jak dopadla akce V

                        jitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:27:31

                        pjarmil asi staci jeste jedna labska malemu uz to jde taky

                          jitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:25:04

                          kapri rizek je tyran le co at si mala zvika takhle me tyranizuje zena

                            kapří řízek - Profil | St 21.11.2007 15:22:59

                            pjarmil neboj ja v te vode bil taky,

                              jitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:22:23

                              stoky chata na louce

                                pjarmil - Profil | St 21.11.2007 15:21:42

                                to jsi teda fotr.. ti povim.. bych ti tam vykoupal kulky...

                                  jitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:20:37

                                  stoky206

                                    kapří řízek - Profil | St 21.11.2007 15:20:01

                                    donutil jsem druheho kvetna vlezt nikolu do vody

                                      jitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:19:01

                                      stoky2006

                                        jitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:17:15

                                        Vase zprava