stocky rybnik

zdravim znalce tohoto rybniku. rad bych se dozvedel nejake info o teto vode.. napriklad hloubku ,relief dna, u ktere chatky je lepsi chytat apod. take uspesne boilie a montaze... pristi rok se tam chystam na cely tyden v srpnu.. kazdy ma svuj prostor na vyjadreni a nechci tu zadne dohady.. diky
Autor diskuse: pjarmil - Profil , 18.11.2007 kaprařina - revíry, cestování

Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:15:36

Vase zprava

    Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:13:40

    stoky 2007

      Npjarmil - Profil | St 21.11.2007 15:11:54

      to jsou takhle rozsekany jo?? ja bych tam dal zaka pouzivani hacku s protihroty..

        Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:11:02

        Vase zprava

          Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:10:02

          pjarmil chces nejakou zdevastovanou rybu ze stoku obcas si pletou rybari hacek z kerhakem

            Nkapří řízek - Profil | St 21.11.2007 15:07:38

            asi bi nas nestravil

              Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 15:06:55

              luda t ja si myslim ze by sme ti asi moc nechutnali

                NLudaT - Profil | St 21.11.2007 9:18:35

                Po přečtení téhle otázky jsem dostal chuť na kapří řízek s jitrnicí. :-))) Ste se teda rozepsaly.

                  NXI XAO - Profil | St 21.11.2007 7:52:32

                  Jardalosos - Jak je to velký ??? Kolik to má ha ??? A jak je to se zaváženim ???

                    Nkapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 22:06:35

                    velikost stejná jak stoky zarybneno o neco lepe,ryba bojovna,nedobita,jedna strana rybníku apsolutne zarostla,bivak bez problemu,u rybnika je mlejn kde sidlej je tam posezeni normalni zachod, sprcha,moznost ubitovani.grok ti nosej az k vode,klobaska pivko pohoda, mista maximalne pro dest rybaru na jednou,ctyrista dene.

                      Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 21:58:43

                      kapri rizek karlos ale tam nic nepise tak nevim tapu jak je to z bivakaem atd a velikost ryb nezapomen zyta sondovat jdu ze psem pak jeste kouknu a jdu hajat ano musim do tovarny

                        Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 21:49:49

                        ja jsem stoo hotovej nesnasim polstinu

                          NJardalosos - Profil | Út 20.11.2007 21:49:29

                          když si zajdeš na stranky nže uvedené je tam i mapa dojezdu,jinak pokud chceš dobrej revír u nás zkus www.nalov.cz

                            Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 21:49:24

                            jdu na to

                              Nkapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 21:48:33

                              jitrnice stranky nemaj,ale najdes odkaz na mrku soukrome reviry

                                Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 21:45:31

                                jardalosos dik ze mi venujes cas a jakym smerem to je ja jsem stoho uz fijalovej

                                  Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 21:44:29

                                  kapri rizek neboj ja to skusim jistit ale sem stoho zelenej mas na ten pilskej rybnik adresu myslim internetovou

                                    NJardalosos - Profil | Út 20.11.2007 21:44:09

                                    jitrnice-koukal jsem ,Ty jseš z Tanvaldu,takže na Jaroslawki to zase tak daleko nemáš,je to tam super.Na Kormoranu jsem byl letos dvakrát,super ale strašnej nával.

                                      Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 21:42:39

                                      jardalosos to mam tak 400km to muzu do madar ja chci neco blyz ja bydlim na druhe starne od tebe ja jsem Velke Hamy okres Jablonec nad nisou

                                        Nkapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 21:39:01

                                        jitrnice neco vyber polsko necham na tobe