stocky rybnik

zdravim znalce tohoto rybniku. rad bych se dozvedel nejake info o teto vode.. napriklad hloubku ,relief dna, u ktere chatky je lepsi chytat apod. take uspesne boilie a montaze... pristi rok se tam chystam na cely tyden v srpnu.. kazdy ma svuj prostor na vyjadreni a nechci tu zadne dohady.. diky
Autor diskuse: pjarmil - Profil , 18.11.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nkapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:38:15

nedelni objed,bylo ho skoda

    NLuhi - Profil | St 21.11.2007 20:36:59

    jak tu fotku tam mam vlozit?

      NPvl - Profil | St 21.11.2007 20:36:21

      jitrnice - ® No nic :o§( nějak se s tím poperu :o§)

        Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:34:45

        pvl mi sme se vtom snazili udelat pjarmilovi jasno ale luhi jede bomby

          Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:33:45

          luhi jdu ze psem a doufam ze az prijdu tak budu mit na co koukat tak se pochlub

            NPvl - Profil | St 21.11.2007 20:31:56

            Kuwa chlapi , začínal jsem v tom mít docela jasno .Poslední vaše přísp. mne zase pěkně rozhodily :o§)

              Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:31:48

              luhi do toho pjarmil by take rad videl

                Nkapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:30:57

                obalena patentka,vse uloveno na me pokusi

                  Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:30:48

                  to je ze stoku????????????????????To je fesak kolik

                    Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:30:14

                    kapri rizek jo patentka ale z tve kuchyne kaprpeknej a ted je rada na luhim

                      Nkapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:29:33

                      obalena patentka

                        Nkapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:28:41

                        obalena patentka

                          Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:26:29

                          luhi je borec na konec zytra na nej poslu tv nova

                            Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:25:06

                            kapri rizek jojojo jsem pro at posle ale abych pak sve trpasliky nemusel smazat ale to asi nehrozy"))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                              Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:23:52

                              luhi ale to si uz z nas delas prdel na co potebujes na kacak informace a to tam jezdis luhi ted sem ti koukal do karty jako kapry mas velky 92cm.... tak se pochlub ukaz se

                                NLuhi - Profil | St 21.11.2007 20:23:08

                                pěknej rafan mám podobnýho ale je to kříženec vypadá jako ten pes na seznamu

                                  Nkapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:22:51

                                  luhi posli fotku tveho ulovku ze stoku

                                    Njitrnice - Profil | St 21.11.2007 20:21:27

                                    kapri rizek at nam luhi poradi jinac se dam na sachy a rybarinu prodam luhi z nas dela pekny mkve asi na nej prijde muj pes

                                      NLuhi - Profil | St 21.11.2007 20:21:14

                                      Chlapi,chlapi,chlapi,chlapi no ptám se protože tam jezdím abych získal nějaký informace

                                        Nkapří řízek - Profil | St 21.11.2007 20:19:19

                                        proc jezdit na casein,kdyz mame tak tezkou vodu u nas,stoky