- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská stráž
Dnes jsem byl se svým 11letým synem na rybách a dovolil jsem mu chytat na jeden ze svých prutů. Při kontrole rybářskou stráží mně toto bylo důrazně vytknuto. Je toto nepřípustné a jaký může být za to postih?
Autor diskuse: goldmen - Profil , 30.10.2007 všeobecné - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NCaprMan2012 - Profil | Út 13.11.2012 21:43:21
GRUPA >> a to mas pravidla od koho my chytame na 2 pruty!! Vysočina ale myslim ze treba v Praze na 1 prut
NGRUPA - Profil | Út 13.11.2012 21:37:15
retrívr >> do 8-mi
............XI. Rybolov mládeže:
Mládež do 15 let včetně může lovit na vodách mimopstruhových na 1 prut. Mládež do 15 let včetně nesmí lovit na nástražní rybky, ani jejich části, rovněž tak nesmí lovit nástražní rybky do čeřínků. Přívlač je povolena pouze s umělou nástrahou. Dospělí lovící, držitel povolenky a rybářského lístku, může v rámci svého oprávnění provádět individuální praktickou výuku rybolovu mládeže do 8 let.
.......
............XI. Rybolov mládeže:
Mládež do 15 let včetně může lovit na vodách mimopstruhových na 1 prut. Mládež do 15 let včetně nesmí lovit na nástražní rybky, ani jejich části, rovněž tak nesmí lovit nástražní rybky do čeřínků. Přívlač je povolena pouze s umělou nástrahou. Dospělí lovící, držitel povolenky a rybářského lístku, může v rámci svého oprávnění provádět individuální praktickou výuku rybolovu mládeže do 8 let.
.......
Nretrívr - Profil | Út 13.11.2012 21:36:09
hraji >> Vím, že reaguji na starou věc. Ale na podstatě lidskosti a rozumu je to ideál.Co se týče žití postaru nechápu už vůbec.
Nretrívr - Profil | Út 13.11.2012 21:32:58
goldmen - >> V roce 2007 to bylo nemožné. Povoleno od letoška. Jen nevím, zda to není jen do 10 let.
NCaprMan2012 - Profil | Út 13.11.2012 21:22:29
goldmen - >> Ahoj, mě je 13 a mam vlastní povolenku tak jestli ho to baví a má čas tak ať si udělá lístek já jsem za kurs platil 700 kč + povolenka je taky 700 - 1000 kč ja chytám taky od malička a v 9 letech jsem si lístek udělal.
NRypák_roku - Profil | Út 13.11.2012 21:04:18
pajin >> Samozřejmě, že jsou o vás RS normální. :o). Ale jak jde o vážnější přestupek jsou nekompromisní a pořádek na revíru zajišťují znamenitě, ale některým rádby rybářům jsou dosti na obtíž.
Nhraji - Profil | Ne 4.11.2007 18:06:07
obrisek: napomenutí? Co to je? Zákon nezná takový trest. Že ty žiješ ještě postaru?
Nobrisek - Profil | So 3.11.2007 19:49:18
v 11ti by měl mít už dáááávno papíry:-D jinak ti mohl dát napomenutí...sebrání lístku by byl extrém...
NSalmo1 - Profil | St 31.10.2007 1:13:31
Víte někoho odsoudit je jednoduché a je tady mnoho laciných gest.O mincích rubech a lících to znáte.Platí to i v tomto případě.Máme nějaká nařízeni,která se májí dodržovat,to je fakt.Máme také nějaký cit,to je taky fakt.
Představte si,že může nastat situace a také nastala,kdy RS byla a po právu ne po citu nařčena z protěžování,napomáhání k páchání přestupku apod.
Jednalo se právě o podobný případ.
RS vs.jejich IQ je moc vděčné téma,můžete si to zkusit,ale věřte není o co stát.
Představte si,že může nastat situace a také nastala,kdy RS byla a po právu ne po citu nařčena z protěžování,napomáhání k páchání přestupku apod.
Jednalo se právě o podobný případ.
RS vs.jejich IQ je moc vděčné téma,můžete si to zkusit,ale věřte není o co stát.
NHlinomaz - Profil | Út 30.10.2007 23:37:39
leguan :Zbytečně bych to nedramatizoval, zatím se zde neozval nikdo kdo by měl kvůli děckám nějaký výrazný problémy, naopak mě velmi potěšil příspěvek kakr - ® Út 30.10.2007 9:55:18 už se těším až vytáhnu malýho synovca na ryby.
Nleguan - Profil | Út 30.10.2007 22:52:11
to je přesně ono za tohle tě budou buzerovat ale ty parchanty co tahají domů ryby po desítkách ty je nezajímají .normálně bych ho strčil do vody mag.ra jednoho .
NCottus - Profil | Út 30.10.2007 22:33:42
pajin: Dr.Poupě......to jméno si zapamatuj!!!!!!(teorie vs. praxe):-((
Nbrach - Profil | Út 30.10.2007 17:09:43
patlal:
Zkoušky, jak ti je uvedl pajin, byly stejné i u nás a věř mi, že to sranda nebyla.
Co se týče krajské působnosti, další, nebo ještě "ostřejší" zkoušky nejsou.
Zkoušky, jak ti je uvedl pajin, byly stejné i u nás a věř mi, že to sranda nebyla.
Co se týče krajské působnosti, další, nebo ještě "ostřejší" zkoušky nejsou.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NBrněnské jádro364683
NRetro ...50707
NJádro chilli žroutů11224
NAkvaristika4245
NPokec - Vranovská přehrada15071
NRyobi - klub fanoušků, vše kolem této značky9754
NSvratka 3 .540
NIvanovický potok 1745
NČína - objednali ste uz nieco?15714
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












