Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Speedball - Profil | So 27.2.2021 23:06:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Skvělý vál z parádní kompilace :)
https://youtu.be/VsedfLxtdZk

    Pítrsák - Profil | So 27.2.2021 14:53:17

    hank >> z novějších kapel Power Trip,bohužel zpěvák je po smrti...Byl jsem na nich v Brně a super show!!!

      Pítrsák - Profil | So 27.2.2021 14:51:00

      hank >> Slayer mám nejradši Show no Mercy

        P!F - Profil | So 27.2.2021 14:12:27

        hank >> ten Slayer patrí aj medzi moje, som zodral pásku v tom mieste, kde som ju mal na kazete.

          hank - Profil | So 27.2.2021 12:44:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pítrsák >> D.R.I. jsou super, hlavne https://www.youtube.com/watch?v=WzCEFlqA1rw

            drvoštěp - Profil | So 27.2.2021 12:42:43

            Pítrsák >> Kdo by to do něj řekl že jednou bude takhle hrát👍👍👍

              Pítrsák - Profil | So 27.2.2021 12:19:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              https://youtu.be/XrmQpmdebDc projekt členů Exorcizphobia,Tortharry a Wehrmacht.

                Pítrsák - Profil | So 27.2.2021 11:50:58

                drvoštěp >> pro mě lepší než Pistole i když jsem na nich vyrůstal.

                  drvoštěp - Profil | So 27.2.2021 11:47:08

                  Teď sjíždím Public image limited👍

                    Pítrsák - Profil | So 27.2.2021 11:44:03

                    hank >> paráda!Mám doma teda jen live at Budokan (bo jak se to píše)Ale D.R.I. mě baví asi o chloupek víc.

                      hank - Profil | So 27.2.2021 10:57:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pítrsák - Profil | Út 23.2.2021 20:56:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        https://youtu.be/uP-ZXvPZnfE na noční valím fláky co jsem měl kdysi na kazetách..nostalgie jako sviň:-)

                          skwor - Profil | Út 23.2.2021 20:23:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pítrsák - Profil | Po 22.2.2021 21:51:55

                            Speedball >> je to tak.

                              Speedball - Profil | Po 22.2.2021 20:56:14

                              Pítrsák >> Zrovna dnes jsem je sjizdel v praci. Pravek to je, ale mnoho klenotu vzniklo prsve v praveku ;)

                                Pítrsák - Profil | Po 22.2.2021 20:49:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                https://youtu.be/FuZLYsOvQZg český hc pravěk

                                  Speedball - Profil | Po 22.2.2021 19:22:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    skwor - Profil | Pá 19.2.2021 17:05:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pítrsák - Profil | Pá 19.2.2021 9:30:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!