Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | Pá 22.1.2021 22:01:58

Polčis >> Já tyhle seveřany poslouchám jen u souseda v autě. A on zase musí trpět moji muziku u mne😂

    NPolčis - Profil | Pá 22.1.2021 21:55:11

    drvoštěp >> Bych potřeboval reset sebe spíš 😀

      NPolčis - Profil | Pá 22.1.2021 21:54:21

      skwor >>Mně se celkově ty severské grupy zakořenily v krvi...dismember,entombed,unleashed,carbonized.Sabaton mi třeba nikdy nesedl.

        Ndrvoštěp - Profil | Pá 22.1.2021 21:51:55

        Polčis >> Tak buď reset mobilu a nebo aktualizaci ?

          NPolčis - Profil | Pá 22.1.2021 21:47:12

          drvoštěp >> Nefunguje,nerozjede se...ale zase mně potom nebolí ušiska 😜

            Ndrvoštěp - Profil | Pá 22.1.2021 21:28:18

            Polčis >> A klepnutí na odkaz, potažmo na obrazovku jůtůbka nefunguje ?

              NPolčis - Profil | Pá 22.1.2021 21:24:21

              drvoštěp >> Tohle 😉

                Nskwor - Profil | Pá 22.1.2021 21:09:27

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 22.1.2021 21:08:29

                  Polčis >> A co se ti na mobilu ukáže ? Odkaz ?

                    NPolčis - Profil | Pá 22.1.2021 21:05:23

                    skwor >> Hutná a hlas toho vousáče...

                      NPolčis - Profil | Pá 22.1.2021 21:03:50

                      Jen nevím, proč po nějaké úpravě na mrku se mi nerozjede ani jedno video tady na telefonu.💩

                        Nskwor - Profil | Pá 22.1.2021 21:03:43

                        Polčis >> Živě skvělý, taková strašně hutná muzika. Mám je rád.

                          NPolčis - Profil | Pá 22.1.2021 21:02:42

                          skwor >> Pecka,ty bych chtěl jednou vidět na živo ✌️

                            NDarďas - Profil | So 16.1.2021 15:21:40

                            poldeci >> no...no..:-))

                              Npoldeci - Profil | So 16.1.2021 14:32:46

                              Darďas >> spartakiáda 🤮

                                Nskwor - Profil | So 16.1.2021 13:00:36

                                Za Marca se bude hledat náhrada hodně blbě. Zpívajících basáků je sice dost, ale nenapadá mě nikdo, kdo by se stylově hodil právě do NW.

                                  NDarďas - Profil | So 16.1.2021 11:36:36

                                  Je to sice staršího data....ale...
                                  https://youtu.be/yFa9lVBO02M

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 15.1.2021 22:46:04

                                    drvoštěp >> uauuuuu.........