Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Po 4.1.2021 19:52:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Polčis >> moje sousedka....:-)
https://youtu.be/zLxdQ4l9xk4

    Ndrvoštěp - Profil | Po 4.1.2021 18:28:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    poldeci >> To už jsem neviděl ani nepamatuji😀https://youtu.be/tRotvCVKAe8

      Npoldeci - Profil | Po 4.1.2021 17:13:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      drvoštěp >> 🤣no v tomto prípade skôr “ Eddie Tenpole” ako aj v Who killed bambi
      https://www.youtube.com/watch?v=ZpPIcwIV46U

        Ndrvoštěp - Profil | Po 4.1.2021 16:48:33

        poldeci >> 😂👍Richard Graham.

          Npoldeci - Profil | Po 4.1.2021 16:35:04

          drvoštěp >> to neni pistols

            Ndrvoštěp - Profil | Čt 24.12.2020 18:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ndrvoštěp - Profil | Čt 24.12.2020 18:55:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Nskwor - Profil | Čt 24.12.2020 14:37:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                V dnešní den jedině takhle https://www.youtube.com/watch?v=J06yQb4lbPk

                  NPoušťák - Profil | Po 14.12.2020 22:08:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    NPolčis - Profil | Ne 13.12.2020 21:07:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      NPaul van Drax - Profil | Ne 13.12.2020 13:09:58

                      skwor >> Tak to je pecka :D

                        Ndrvoštěp - Profil | So 12.12.2020 22:01:39

                        madeintomik >> 🧐🤫

                          NGekoman - Profil | So 12.12.2020 21:52:00

                          madeintomik >> když Maideny , tak https://youtu.be/D-3ra8Jsmjk

                            Nmadeintomik - Profil | So 12.12.2020 21:27:00

                            skwor >> Stejnak je tublatanka klasika , to se musí líbit všem :-)

                              Nmadeintomik - Profil | So 12.12.2020 21:21:34

                              skwor >> No jo , tak sem šupnu jednu bez recese :-)

                              https://www.youtube.com/watch?v=EoF5CepFuG4

                                Nskwor - Profil | So 12.12.2020 20:35:37

                                madeintomik >> Ale notak :-)) Posílám to tématicky k předchozímu příspěvku, tahle písnička byla udělaná vyloženě jako recese.

                                  Nmadeintomik - Profil | So 12.12.2020 20:16:34

                                  skwor >> Zdar , trochu mi to připomíná Tublatanku :-)
                                  https://www.youtube.com/watch?v=Vurm49XLVIM