Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NPolčis - Profil | Út 22.9.2020 14:22:25

    NPolčis - Profil | Út 22.9.2020 14:19:34

    Kurva tu je mrtvo,puste si šlágr TV 😁

      Ndrvoštěp - Profil | Po 3.8.2020 17:46:19

      madeintomik >> Pavla nebuď😂

        Nmadeintomik - Profil | Po 3.8.2020 17:44:11

        drvoštěp >> To jo , však nebyl v provuzu jakýsi rok .
        Ještě dám Paľvi šanci v autě , to bude nářez :-)

          Ndrvoštěp - Profil | Po 3.8.2020 17:33:47

          skwor >> Mrknu až bude klid.

            Ndrvoštěp - Profil | Po 3.8.2020 17:33:28

            madeintomik >> Kazeťák dostal šok😂😂

              Nmadeintomik - Profil | Po 3.8.2020 17:21:35

              drvoštěp >> Tož nějak mi to nedalo a chtěl jsem se s váma podělit o tuto klasiku :-)
              Když už jsem tu kazetu oběvil , hned jsem si jí pustil . No kazeťák to nějak nepobral a hned se namotal pásek ... Prostě nedělní chvilka poezie :-)

                Nskwor - Profil | Po 3.8.2020 17:02:37

                drvoštěp >> A přitom Slovensko má taky co nabídnout :) https://www.youtube.com/watch?v=m83F71AmWuI

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 2.8.2020 22:27:21

                  madeintomik >> Hmm. Tvrdé jádro a Team😂👍

                    Nmadeintomik - Profil | Ne 2.8.2020 19:38:59

                    Zdravím , dnes jsem v zaprášené krabici našel toto :-)
                    https://www.youtube.com/watch?v=W2BM8ZJXOds

                      NRici - Profil | Pá 10.7.2020 0:40:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dlouho jsem sem nic nedal a když je tady jako poslední legenda Slayer, tak sem dám další legendu na kterou jsem si vzpomněl před cca 3 roky a dost mě baví tak jako za mlada, tedy před 30ti plus lety 😊🤟
                      https://youtu.be/p5tbtjYh7Bs

                        NPolčis - Profil | Čt 9.7.2020 20:09:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Stejně není nad legendu ✌️✌️
                        https://youtu.be/l8_j7y1U5Qo

                          Nberlinan - Profil | Po 6.7.2020 10:57:07

                          a jeste jedna... smutna zprava... tak tedy sbohem
                          https://www.youtube.com/watch?v=mLXQltR7vUQ&frags=p​l%2Cwn