Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Nberlinan - Profil | Po 6.7.2020 10:32:47

Taylor Swift v tvrdem jadru... me snad jebne...chlapi co to sem davate?
https://www.youtube.com/watch?v=uLjZSyu236s&frags=p​l%2Cwn
original song 1969 King Crimson

Cat's foot iron claw
Neurosurgeons scream for more
At paranoia's poison door
Twenty first century schizoid man
Blood rack, barbed wire
Politicians' funeral pyre
Innocents raped with napalm fire
Twenty first century schizoid man
Death seed blind man's greed
Poets starving, children bleed
Nothing he's got he really needs
Twenty first century schizoid man

    NPolčis - Profil | Ne 5.7.2020 20:54:44

    skwor >> Amorphis taky můžu 😉

      Nskwor - Profil | Ne 5.7.2020 20:45:32

      Polčis >> Najdi si nějaké jejich živáky z éry Avatar country, neskutečná show :) CoF mám rád, navíc jsou z části naši :) Pokud jde o střídání hlasových poloh, tak zkus tohle https://www.youtube.com/watch?v=fWrtPFO0sRM

        NPolčis - Profil | Ne 5.7.2020 20:34:33

        poldeci >> Jj,Elán.. občas prostě poslechnu vše podle nálady.

          Npoldeci - Profil | Ne 5.7.2020 20:28:30

          Polčis >> Elán?...mŕtva kapela,aj názorovo

            NPolčis - Profil | Ne 5.7.2020 20:23:22

            poldeci >> Ale jo, já si taky poslechnu všechno,i Joža od vás mám rád.
            Ale tohle mi trhalo ucho😃

              Npoldeci - Profil | Ne 5.7.2020 20:20:53

              Polčis >> Prečo,však tam má skvelo vyskladane performance,mňa to baví-ako fakt /ja počúvam hocičo-hudba je len dobrá alebo zlá/

              Inak včera som počúval bane ,nech je to k téme 😉
              https://www.youtube.com/watch?v=rENKYdxEByY

                NPolčis - Profil | Ne 5.7.2020 20:16:01

                poldeci >> Až mně přešla chuť na večeři 😃

                  NPolčis - Profil | Ne 5.7.2020 20:12:43

                  skwor >> Taky slušnej nářez, doteď jsem to neznal.😉
                  Na Danim žeru tu jeho proměnu hlasů.

                    NPolčis - Profil | Ne 5.7.2020 19:28:48

                    Zdechl pes tady:-)))
                    https://youtu.be/xQ9vfuSDYbA

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 27.3.2020 13:39:30

                      berlinan >> Tady - https://youtu.be/zvI6Hj9R5is

                        Nberlinan - Profil | Po 23.3.2020 9:42:54

                        drvoštěp >> jmeno jsem uz, mam pocit, nekde slysel, ale nevybavuju si ted nic.
                        Klidne sem od nich neco hod.

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.3.2020 20:12:35

                          berlinan >> 👍👍 pamatuješ z tý doby Bon Pari ?

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 15.3.2020 14:01:18

                            https://youtu.be/BSNb1LXXk40 docela zajímavé.