Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

nofish - Profil | Čt 7.3.2019 19:54:32

Viciano >> já si je pamatuju z konce roků 98-99-2000 a super kapela, ale je pravda, že od té doby miluju i tlustou bertu, otázka je jestli bych chtěl na koncert, ale když slyším ty staré, tak paráda...

    Viciano - Profil | Čt 7.3.2019 19:38:46

    nofish >> Ještě tak před 10-ti lety jsem u nás v okolí nevynechal ani 1 venkovní nebo sálovou zábavu. Ale právě v této době začal Brutus fest upadat. Začalo se to hemžit smažkama a dementama s kapucou na hlavě, místo hambáčů většinou smrděla ode všad tráva. Od té doby jsem na nich nebyl. Před např. 15-25 lety zpět, když jsme na ně chodili do Plas na Velkou louku, sešlo se tam taky 2-3,5 tis. lidí a bylo tam modro - samá "jeanska", plno kámošů, známých i neznámých vstřícných bab, stánků s pivem. Byla to zkrátka občanská povinnost. Texty, hudba dodnes v podstatě nezměněny, ale návštěvnost 10x menší.

      nofish - Profil | Čt 7.3.2019 18:52:17

      kluci, nevím, kolik z vás tohle zná, já taky moc ne, jsem generace, co to už jen poslouchala, ne koncerty...
      https://www.youtube.com/watch?v=1IUJ1bBee80

        Speedball - Profil | Út 5.3.2019 18:41:32

        hank >> Tak to mně zatím uniká, to bych měl napravit a navštívit...

          hank - Profil | Út 5.3.2019 11:49:48

          Speedball >> ty lidi co dělali play Fast tak ještě se dělaj Krátký Rychlí Hlasitý fest je taky výživná akce co se týče fastcore a powerviolence. Na jednom z OEF se ke mě přihlásil typ z mrku díky mrk čepici :-)

            Speedball - Profil | Út 5.3.2019 10:30:59

            hank >> Jojo,byl jsem na těch prvních ročnících, pak jsem už nejezdil. Ale je toho fakt škoda, protože některé kapely jinde než tam, nebylo možné vidět a slyšet.

              Speedball - Profil | Út 5.3.2019 10:28:13

              hank >> Ratos de Porao hrál2 nebo 3 roky nazpět taky na Brutale - pěkný zážitek to byl :-)

                drvoštěp - Profil | Út 5.3.2019 10:12:29

                hank >> Ty S.O.D si matně ale matně vybavuji. Až se mi kolega ozve tak mi lepákem nahodí hard disk a já si vzpomenu😂

                  hank - Profil | Út 5.3.2019 0:31:54

                  Speedball >> Play fast or dont to byla moc skvela zalezitost skoda ze to skoncilo.

                    hank - Profil | Út 5.3.2019 0:27:20

                    drvoštěp >> jsou to vice mene crossover kapely. S.O.D. - jsou vedlejsi projek clenu thrash metalovy kapely Anthrax a jejich tehdejsiho bednaka billy milana. texty jsou prolezli cernym sarkastikym humorem. https://www.metal-archives.com/bands/S.O.D./190

                    Ratos de porao - je brazilska kapela ktera zacinal v 81' s punkem ktera casem pridala dalsi styly hc, crust, metal atd. jsou to hodne velky hvezdy minimalne co tyce jizni ameriky. ovlivnili spousty kapel napr sepulturu. jsou kapela ktera hrala asi jako prvni grind song na svete. https://www.metal-archives.com/bands/Ratos_de_Por%C​3%A3o/14558

                      skwor - Profil | Po 4.3.2019 20:51:46

                      Viciano >> Pokud se nepletu, tak už zase nehrají. Koncert v Brně byl rozlučkový.

                        Viciano - Profil | Po 4.3.2019 20:41:27

                        Speedball >> http://www.mastershammer.com/
                        Tak alespoň někdo. Všichni ti staří metaloví kumštýři už jsou dnes postarší páni. Ale MH kupodivu
                        hrajou znovu. Na to že vzkřísili v podstatě mrtvolu, jí zachovali celkem líbivou tvář!

                          Speedball - Profil | Po 4.3.2019 20:25:07

                          Viciano >> MH jsem si byl poslechnout předloni na Brutale, dobré to bylo
                          https://www.youtube.com/watch?v=ppXC8A_KScg

                            drvoštěp - Profil | Po 4.3.2019 20:20:35

                            Speedball >> To to letí...

                              Viciano - Profil | Po 4.3.2019 20:16:34

                              A co starej Törr, Root, Master's Hammer, Kryptor..... Vůbec nikdo???

                                Speedball - Profil | Po 4.3.2019 20:06:14

                                drvoštěp >> Jojo, umí to taky - třeba GAUZE, GISM, Disclose... :-) Ale to je už taky oldschool jak noha.
                                https://www.youtube.com/watch?v=OL-sMDJwEF4

                                  Speedball - Profil | Po 4.3.2019 20:02:12

                                  berlinan >> To je rozhodně pravda - kdysi dávnou jsem koupil i nějaké kazety z Indonéskými HC/Punk kapelami, nebylo to úplně špatné...

                                    drvoštěp - Profil | Po 4.3.2019 19:46:56

                                    berlinan >>Japončíci taky uměj😂

                                      berlinan - Profil | Po 4.3.2019 18:35:06

                                      Speedball >> jo jeste ted me napadlo, ze mozna ze jo, ze to trochu odezniva. Pred par lety mi velmi dobry kamos vykladal, ze momentalne je punk apod. hlavne v Indonesii asi na vrcholu, srovnaval to jako 70te a 80te leta tady v Evrope.
                                      Tady napr. punk z Nepalu, taky jsem mel cest je videt nazivo
                                      https://www.youtube.com/watch?v=-Cz1zbDspIU&frags=p​l%2Cwn

                                        berlinan - Profil | Po 4.3.2019 18:27:28

                                        Speedball >> neslehava, jenom my starnem :D
                                        Navic mam pocit, ze dnes elektronika svetem hybe...ze by nekdo na bouldrovce pustil poradny nater se mi jeste nestalo, zato nejaka vyjebana ducduc skoro furt...