Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NStanďour - Profil | Po 7.1.2008 22:33:36

Mad Carp: Někde tam je Disconnect i Liar, ale to je šumák, těch odkazů je tady 32 stránek. Biohazard byla moje nejoblíbenější kapela a dokonce i dnes, v době, kdy už tohle poslouchám dost málo, tak mě Biohazard rozjížděj. Taky dole někde jsou s Onyx - Judgement nigt. :o) A Sick of it all hráli Maarovi při svatbě, takže tím se taky nedá nic zkazit.
soulfly: Souhlas. :o)
All: Poslouchejte radši blues!!! :o)

    Nsoulfly - Profil | Po 7.1.2008 22:16:03

    Mad Carp - Skvělej výběr.

      NMad Carp - Profil | Po 7.1.2008 20:16:27

      Standour-Tak to jsem musel asi cece prehlidnout pac bych si Rollinsa pamatoval :-))

        NStanďour - Profil | Ne 6.1.2008 23:52:02

        Mad Carp: Už to někde níže je. Ale připomenutí určitě neuškodí. :o)

          NRici - Profil | So 5.1.2008 22:13:47

          Já jdu s manželkou, takže jdem sedět a taky už mě nebaví potit se v 10té řadě před pódiem. Ale užij si to.

            Nsosed - Profil | So 5.1.2008 22:08:56

            Rici: před pódium, stejně jako v Ostravě. Platinum prej zbývá posledních 30 nebo co.

              NRici - Profil | So 5.1.2008 21:51:06

              Už máte lístky na Mejdny? Docela jdou na dračku.

                NJ.P. - Profil | Čt 3.1.2008 0:02:11

                soulfly-ano toho.Jdu taky spát.Tak ahoj.

                  Nsoulfly - Profil | St 2.1.2008 23:59:46

                  J.P. - Myslíš Edu co má početnou rodinu. jj

                    Nsoulfly - Profil | St 2.1.2008 23:58:24

                    No nic jdu spát. Tak zas někdy.

                      NJ.P. - Profil | St 2.1.2008 23:58:05

                      soulfly-to mě příjemně překvapilo.Dnešní večer je vůbec zajímavej,hlavně s tím Edou.

                        Nsoulfly - Profil | St 2.1.2008 23:55:25

                        Jader je na mrku dost. Jen co je pravda. :-)

                          Nsoulfly - Profil | St 2.1.2008 23:54:49

                          J.P. - Tady se kecá o muzice. :-)

                            NJ.P. - Profil | St 2.1.2008 23:53:26

                            Soulfly-a já tě hledal v kaprařském jádru,tady je to samé jádro:)

                              NMad Carp - Profil | Po 24.12.2007 16:01:36

                              Roger Miret and The Disasters-http://youtube.com/watch?v=ZCMFG5VnnWc