- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mobilní telefony na ryby?
Jaké máte zkušenosti s mobily v přírodě?Uvažuji o koupi některého tipu odolného vlhkosti a nárazum (obojího je u vody dost).Opravdu něco vydrží,nebo je to jen reklamní tah?P.S. Otec utopil Nokii 3310 tak se taky dívá po něšem odolnějším.
Autor diskuse: onry - Profil , 2.10.2002 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NCasio - Profil | Út 15.1.2013 21:08:36
Mates PB >> za těch 15 dní ,přišel jsi už na něco co by bylo fakt mizerný?? :-)
NBarbusek - Profil | Út 15.1.2013 21:08:06
poky82 >> mě se líbí hlavně ten suprovej sportovní dizajn, ten by mě dostal
NMates PB - Profil | Út 15.1.2013 21:07:54
Barbusek >> Mám 6310i furt funkční. vydrží nabitá víc jak týden. 2x berounka, 1x vltava, 2x Jizera a 2x jsem jí vypral v pračce. Pokaždý jsem jí odepsal, vyschla a fungovala dál.
NBarbusek - Profil | Út 15.1.2013 21:07:06
VAlos >> a co ta hnotnost a rozměry?? - 160 g a 125/50/22 mm nemá snad žádnej jinej hloupej tel :)
NBarbusek - Profil | Út 15.1.2013 21:05:58
Mates PB >> kterej to je-napiš přesně typ, prosím nebo dej odkaz :)
NBarbusek - Profil | Út 15.1.2013 21:05:00
Mates PB >> :)))
já pokukoval taky po odolňáku, ale nakonec jsem usoudil, že nějakou tu koupel vydržela i obyčejná nokie (jednou mi spadla regulerně do záchodu a ještě jsem spláchl-našrěstí jí proud nevzal přes koleno). Pak dvakrát Berounka. Když o tom přemýšlím, možná by se mi nějaký taky hodil... :))
já pokukoval taky po odolňáku, ale nakonec jsem usoudil, že nějakou tu koupel vydržela i obyčejná nokie (jednou mi spadla regulerně do záchodu a ještě jsem spláchl-našrěstí jí proud nevzal přes koleno). Pak dvakrát Berounka. Když o tom přemýšlím, možná by se mi nějaký taky hodil... :))
NVAlos - Profil | Út 15.1.2013 21:04:57
Barbusek >> ahoj kamarád má cat25 - je na tel. hrozny h....o:-) a s tímhle je naprosto spokojen. Já o něm taky hodně uvažuju.
Npista85 - Profil | Út 15.1.2013 21:03:50
mobil bych u vody nejraději ani neviděl natož ho tam ještě slyšet............. hnus fialovy,,,,,
NMates PB - Profil | Út 15.1.2013 21:01:27
Barbusek >> Já mám 15 dní Xcover Samsunga - prý vydrží 30min v pivu.
NBarbusek - Profil | Út 15.1.2013 20:58:27
Mates PB >> ten dotykáč není zas tak strašnej, čekal jsem větší cihlu. Spíš se bojím té CAT 25 - rozměry a váha jsou opravdu cihloidní.
NBarbusek - Profil | Út 15.1.2013 20:57:15
Casio >> přiznám se, že nevím, z jakých zkoušek nebo zkušeností ta anketa vychází. Možná právě proto bych věřil skutečným lidem a jeich drobným postřehům.
Já ty recenze třeba přečtu vždycky všechny a i nekolikrát a srovnávám si je mezi sebou a vyhodnocuju pravděpodobnost, že to tak bude nebo nebude. :). Ale všechno se tam člověk stejně nedočte. Jdu hlavně po velkých nešvarech, co by mi opravdu vadily.
Já ty recenze třeba přečtu vždycky všechny a i nekolikrát a srovnávám si je mezi sebou a vyhodnocuju pravděpodobnost, že to tak bude nebo nebude. :). Ale všechno se tam člověk stejně nedočte. Jdu hlavně po velkých nešvarech, co by mi opravdu vadily.
NCasio - Profil | Út 15.1.2013 20:50:42
Barbusek >> Já právě pohledával tam. Jenže třeba u mobilu kterej byl vyhlášenej Androidem roku jsou takový záporný recenze až hrůza. :_(
NPeši - Profil | Út 15.1.2013 20:47:13
Mates PB >> Bohužel, pouze na obrázku. Bylo to v prosincovém čísle v rybářství. Ale vypadá parádně.
NBarbusek - Profil | Út 15.1.2013 20:47:11
Casio >> ale jo, kdo hledá najde :), hlavně jsou od přímých uživatelů, což abys pohledal. A když k tomu připočteš, že lidi mají silnou tendenci své věci spíš hájit a opěvovat (viz zdejší web.. :) , tak tomu věřím.
Já podle heureky koupil už spoustu věcí (hl. spotř. elektroniky) a vždycky se to pročítání vyplatilo.
Já podle heureky koupil už spoustu věcí (hl. spotř. elektroniky) a vždycky se to pročítání vyplatilo.
Červené karty: raušík
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
NHi-Tech sonary forum4371
NUdírny a uzení51139
NAkvaristika4245
NKutilské jádro MRKu5344
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NStavba prutov a restaurovanie.9564
NRybářsko-houbařské jádro .-)45006
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17











