Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nskura - Profil | St 8.2.2017 22:54:27

Pokud někdo ruší,nebo vyrábí, ozvěte se.koupím strojek na výrobu boilies.nemusi být profi,na výrobu 100kg za sezónu.diky za info

    Nmatko291 - Profil | So 4.2.2017 9:51:17

    vocas38 >> nazdar pozri foto nižšie ešte ich mám stále na predaj

      Nvocas38 - Profil | Po 30.1.2017 13:42:34

      Zdravím,nemáte někdo na prodej válce na výrobu boilies od 18mm a vejš.Děkuji

        Nskblik1 - Profil | So 21.1.2017 15:24:06

        stoky003 >> mám tu samou mašinku ten samí motor 70 OT.min prosím o radu rozměry řemenic to nevím....válce mám o průměru 1000 milimetrů. Poradíš a napíšeš mi rozměry prosím děkuji.

          NPitu 123425245257 - Profil | Po 22.8.2016 15:00:31

          pivovarskej >> Dobrí deň predáte mi chi za 150 eur

            NPitu 123425245257 - Profil | Po 22.8.2016 14:40:28

            meďo1 >> No vet tu masainku

              Nmeďo1 - Profil | Po 22.8.2016 10:20:05

              Pitu 123425245257 >> a co chceš aby som ti predal

                NPitu 123425245257 - Profil | Ne 21.8.2016 20:23:31

                hampik >> Predáte ho za kolko

                  NPitu 123425245257 - Profil | Ne 21.8.2016 20:03:17

                  Milan Jaroš >> Mate ho ešte mal bi som oňho záujem

                    NPitu 123425245257 - Profil | Ne 21.8.2016 19:32:10

                    pivovarskej >> Za koľko mi ho predáte

                      NPitu 123425245257 - Profil | Ne 21.8.2016 19:29:00

                      meďo1 >> Ne predáte mi ho

                        Nskblik1 - Profil | Po 26.10.2015 22:54:13

                        boilisak >> ahoj a jaká je cena?

                          Nskblik1 - Profil | St 30.9.2015 0:28:03

                          Radek Š >> ahoj máš to vpohodě jen já to nemůžu sehnat.Poradíš mi dík.

                            Nskblik1 - Profil | St 30.9.2015 0:20:54

                            sfinger >> Zdravím mám zájem nakolik by to vyšlo v český korunách kontakt 721211644

                              Nmatko291 - Profil | Út 29.9.2015 10:39:22

                              meďo1 >> Bol som teraz na tyzden v hu ale nic moc ale hlavne ze som bol na rybach pri vode po dlhom lete. A ty kamarat cio nove?

                                Nmeďo1 - Profil | Út 29.9.2015 10:12:29

                                matko291 >> V pohodicke, inac ako sa dari? Kapríky pocuvaju?

                                  Nmatko291 - Profil | Út 29.9.2015 10:09:12

                                  meďo1 >> no viem bol som zazraty vyvolaval som ti ☺ ale nemam technikuna material aby som to poskladal a kamarati maju veeeela roboty 😀

                                    Nmeďo1 - Profil | Út 29.9.2015 10:06:02

                                    matko291 >> to si nejak neskoro na to dosiel :-)

                                      Nmatko291 - Profil | Út 29.9.2015 9:31:14

                                      Medo nevyuzijem to pri mnozstve ktore pre seba potrebujem to si spravym rucne

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 28.9.2015 22:21:21

                                        meďo1 >> bo je to furt jenom polotovar:-)