Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NGlgin - Profil | Ne 25.5.2014 22:17:10

PYTLAKS >> Nejde ani tak o to že je mazlavé ale boilies se ve vodě skoro vůbec neomývá ale drží pohromadě.Nejde rozřezat nožem ani na půl.Vždycky praskne.když chci na pva nit napíchnout půlky boilies tak i ty půlky většinou prasknou,někdy praskne i celá kulička při propichování jehlou.Potřeboval bych poradit co přidat aby tolik nepraskaly.

    NPYTLAKS - Profil | Ne 25.5.2014 21:59:00

    Glgin >> na co ti je takové bojlí?

      Nkarloson® - Profil | Ne 25.5.2014 19:42:48

      Glgin >> zkus přidat pomletý obyčejný ovesný vločky

        NGlgin - Profil | Ne 25.5.2014 19:38:39

        Ahojte, potřeboval bych poradit co používáte k výrobě boilies aby bylo po několika hodinách ve vodě takové mazlavé jako kupované boilies? chce to spíš jemnější směs nebo nějakou složku(y) ve větším množství? Teď jsem zkoušel bisquit mouku a sojovou mouku ale pořád to není ono.Boilies po několika hodinách pořád drží pohromadě ale je měkké ale ne mazlavé. Spíš po zmáčknutí mezi rsty praskne napůl.

          Nknik-licht - Profil | Ne 18.5.2014 16:44:45

          mannnik >> Napral jsem tam dost granulovaného česneku a silně to bylo cítit po kuchyni. Tak jsem to zrovna zmrazil.

            Nmannnik - Profil | So 17.5.2014 13:33:10

            knik-licht >> nesušíš?

              Nknik-licht - Profil | So 17.5.2014 13:29:05

              mik UTD >> měl jsem to tam 3 minuty na plný výkon. Možná pomohlo, že jsem použil při koulení řepkový olej. ale paráda. Jak to vychladlo šup do mrazáku...

                Nmik UTD - Profil | So 17.5.2014 13:19:36

                knik-licht >> po vaření v mikrovlnce doporučuji hodně moc větrat :D má to tendenci hořet když to sušení přeženeš

                  Nb.gun - Profil | Pá 16.5.2014 22:47:11

                  knik-licht >> Pokud je tvým cílem vyrobit pop up boilie, jsi s mikrovlnkou na dobré cestě...

                    Nknik-licht - Profil | Pá 16.5.2014 21:13:01

                    Zkoušel někdo boilie místo vaření, prohnat mikrovlnkou ???

                      NPYTLAKS - Profil | Pá 16.5.2014 17:57:41

                      karloson >> karloson® - 16.5.2014 17:40:01 >> jak to?

                        Nkarloson® - Profil | Pá 16.5.2014 17:40:01

                        PYTLAKS >> Nestěžuju si :-)
                        ale už to není co bývalo

                          NSlavíček - Profil | Pá 16.5.2014 17:27:03

                          karloson >> karloson® - 16.5.2014 17:18:23 >> konopi melu bezne arasidy piskoty pelety

                            NPYTLAKS - Profil | Pá 16.5.2014 17:27:01

                            karloson >> karloson® - 16.5.2014 17:18:23 >> máš dost rybiny ne?na co halibutku:-))

                              Nkarloson® - Profil | Pá 16.5.2014 17:18:23

                              Slavíček >> Tak to jsem ještě nezkoušel. Ale jak už jsem ti někde psal, řepku mě to nevzalo... Ale moučku z halibut nepoužívám, takže jsem jen danovi dával odkaz že se to dá běžně koupit..

                                NDan.J - Profil | Pá 16.5.2014 16:53:12

                                Slavíček >> Prosim o odkaz do sz:-)

                                  NDan.J - Profil | Pá 16.5.2014 16:51:40

                                  karloson >> karloson® - 16.5.2014 13:35:46 >> Dik,chteji za to docela palku.Mam v planu udelat si sve Halibutky,bohuzel se na to neda nic slusneho a za dobre love,najit:-(

                                    NSlavíček - Profil | Pá 16.5.2014 16:48:27

                                    Starc55 >> mlel jsem to mlynkem na maso a jde to rychle samozrejme ne rucnim ale z motorem . Ostatne když jsem je sehnal za 30kc kg tak neber to za tuhle cenu!

                                      NStarc55 - Profil | Pá 16.5.2014 16:40:47

                                      Slavíček >> Nebylo by to lepší třeba mlet mlýnkem na strouhanku?

                                        NSlavíček - Profil | Pá 16.5.2014 16:15:34

                                        karloson >> karloson® - 16.5.2014 16:11:59 >> klasika pomelu to mlynkem na maso