Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nknik-licht - Profil | St 9.4.2014 18:26:28

... pokud si chce někdo udělat něco podobného je na to dobrý plech s CD Profilu.

    NRybar.Honza - Profil | St 9.4.2014 18:06:31

    Slavíček >> Máš to moc pěkný. Můžeš dát i fotku z profilu, nebo víc detailní?

      NSlavíček - Profil | St 9.4.2014 16:55:17

      Demon81 >> je to pomalu zadarmo navíc had nesjizdi je to delany do vecka

        NDemon81 - Profil | St 9.4.2014 16:29:00

        Slavíček >> to jsou vrsky z pet flasek?! Tak to je luxusni :-)

          NTomajo - Profil | Út 8.4.2014 22:41:17

          Slavíček >> taky dobry :-) A jeste to zejimave vypada.

            NSlavíček - Profil | Út 8.4.2014 20:48:44

            Mr.Ham >> pekny ja si s tim moc nehral a drahu jsem si udelal takhle

              NMr.Ham - Profil | Út 8.4.2014 18:23:18

              Tomajo >> díky..

                NMr.Ham - Profil | Út 8.4.2014 18:20:16

                Kubalorenc >> uz se na tom pracuje.. :-) nebude to asi hned ale postupně časem..

                  NTomajo - Profil | Út 8.4.2014 16:54:11

                  Mr.Ham >> to vypada dobre. Paradni prace

                    NKubalorenc - Profil | Út 8.4.2014 10:37:14

                    Ještě k tomu dodělej pneumatickej shazovač s nožíkem pro zaříznutí hada u pistole a budeš to mít dotažené k dokonalosti :-) Ale pěkně zpravcované to máš, to se musí nechat.

                      NMr.Ham - Profil | Út 8.4.2014 6:52:02

                      Level 2 - k výtlačné pistoli jsem dodělal rampu s válečkovou dráhou..

                        NPac.fox - Profil | Čt 3.4.2014 20:35:40

                        kurell >> čau , napiš co za to chceš , třeba do sz

                          Nkurell - Profil | Út 1.4.2014 15:01:19

                          MatesJ >> nee,dělal jsem to po 4kg souché směsi.Už je prodáno

                            NMatesJ - Profil | Út 1.4.2014 13:47:38

                            kurell >> kolik to váží?10kg těsta to asi najednou neudělá?

                              Nkurell - Profil | Út 1.4.2014 12:40:01

                              MatesJ >> protoze to zena nemuze zkousnout a potrebuju prachy

                                NMatesJ - Profil | Út 1.4.2014 12:28:43

                                kurell >> proč ho prodáváš,když ti tak dlouho trvalo ho sehnat?

                                  NTomajo - Profil | Út 1.4.2014 6:28:02

                                  knik-licht >> rekl bych ze je to prd proti tomu ce se drive do nasich vod vypoustelo z tovaren a podobne :-(

                                    Nkurell - Profil | Út 1.4.2014 0:06:50

                                    mannnik >> tak tak

                                      Nknik-licht - Profil | Po 31.3.2014 22:46:36

                                      Když se to tak veme tak ty boilie jsou samí konzervant a chemie. To ty naše vody musí být plné sra*ček

                                        Nmannnik - Profil | Po 31.3.2014 22:40:40

                                        kurell >> takže nejvyšší nabídka vyhrává?